Bayanlar Kel ya da sacları hafıf dokulmus Erkeklerden Hoslanırmı

evet Kız arkadaslar Kel Erkekler Sızın Icın Cekıcımıdır. ya da yuzde kac oranla Kızlar nasıl dusunuyor merak edıyorum.. Anlayacagınız Uzere Bu sene saclarım bı haylı hızlı dokuldu.. Aslına bakarsanız Hıc tedırgın degılım bu konuda. ama yınede merak edıyorum.. Kel olan erkeklerın sansı dahamı az?

Güncellemeler:
yahu kel degılız yavas yavas gıdıyor dedık :D resmımı gorsenız oooo ne justin bieberler Kıskanclıktan catlar vallahı :)

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Şahsen bana sorsalar saçlı biri mi kel biri mi diye ben saçlı olanı seçerdim ama bu kellerin tipsiz olduğu anlamına gelmez aksine bazen çok çekici olabiliyorlar hatta bir sitede görmüştüm kadınlar kel olanların cinsel hayatta daha iyi olduklarını düşünüyorlarmış :D belki sende de bu tip bir imaj yaratabilir :)

0|2
    0|1
    • ya cınsellık konusunu acma sakın :D zaten hormonlar fazla oldugundan dolayı erkek normalde oldugundan daha fazla ısteklı olurmus ama bu tıp sac dokulme vakalarıda gorulebılıyrmus O yuzden keller cınsel olarak daha ıyılermıs.. bende de hormonlar fazla oldugundan mıdır nedır kendımı durduramıyorum. Ama saclarımda gıdıyor yavs yavas :(

• güldürüyorsa bazen 'bir adamın motorolası varmış olmuş' gibi saçma espiriler yapmak bile farzdır :(:( :D neyse ekle yarın konuşuruz şimdi çıkacağım zaten :D

• bu espırı esprımı sımdı yanı :D espırının de bır serefı var :D ''Adamın Birisi yatmış Karısıda Gemi'' gıbı oldu :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Hoşlanmam.

0|1
    0|2
  • kesinlikle hayır tam bir orta yaş bunalımı tipi

0|0
    0|0
    • Cevap ıcın tesekkurler Ama tamda Dedıgın gıbı bır goruntum yok.. yavastan yavastan tepe acılıyor dedım :D Ayna gıbı demedım :)

• Hoşlanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır hoşlanmam saç olmalı.

0|1
    0|3
    • direk kestirip attın be

• ben bana hakaret edılmedıkce Eksılemem Ben eksılemedım.. Ayrıca ınsanlara Bır soru Sorup ıstedıgını Alamayınca eksıyı basan tıplerden degılım Aksıne Sımdı Gorusunu Belırttıgı ıcın tesekkur olarak ılk + yı ben verıyorum...

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben saç modeli nejat işler gibi yanlardan açılıyor hoş mu sizce ? tipim de benziyor nejata

0|0
    0|0
Yükleniyor...