Bacak ve baldır inceltici egzersizler bilen varmı?

Benim bacaklarımı inceltmem lazım, baldırlarımın incelmesi lazım, gerçekten etkili bir hareket bulamadım, sizin bildiğiniz egzersizler ya da hareketler varsa benimle paylaşırsanız sevinirim

0|1
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bacak Baldır ve kalca Incetıcı Bır hareket bılıyorum.. Ve gercekten cok etkılı bır hareket Cunku Gozlerımle Gordum Ise yaradıgını.. Kucuklugumde Bıze gelen komsular konusurken duymustum.. komsumuzdan sukran teyze vardı bır gun geldı bu anlatmaya basladı.. kalca kucultmenın yolu dıye ya Butun komsular Hepsı bızım evde o hareketı yapıyordu :D benım yas 7 cıvarlarında ıdı Ama ınanırmısın Sukran teyzenın yarım Dunya gıbı kalcaları ve baldırları resmen erıdı.. haa o harekette Cok komık bır hareket Boyle Steps yaptıgın tahta gıbı bır tahtayı duvara yanastırıyorsun Kesınlıkle yere basmaman gerekıyor yastık bıle oluyor yanı.. Sonra Onun ustune cıkıp kalcanı Duvara vuruyorsun. gunde 50 kere falan yapıyorsun.. Inanırmısın Gercekten etkılı ben 15 gunluk kalcalarını duvara vuran kadınları ızledım ve gordum :D ama ne kadar guluyordum :D Ama gercekten ıse yarıyor..

0|0
    0|0
    • gerçekten mi :D

• Bişey dicem bunu yastığın üzerine basarak mı yapıyoruz anlamadım

• ya ayakların yere basmayacak yastık olur yeerden 20 santım yuksek bısey olur Bunun sebebını bılmıyorum ama oyle yapıyorlardı.. valla sana sunu dıyım o kadın grubu oyle kısılerden olusuyordukı off cete gıbıydıler resmen daha oyle bır grup ben gormedım.. yastık koyuyorlarsa vardır bır bıldıklerı..

Erkekler Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • koşma , merdiven çıkma , faydalıdır bunun yanında spor aktivitesi olarak bacakların ayakta iken çömelme pozisyonunda yarı ayakta kalınarak bacaklara basınç uygulanır bunu duvarda deneyebilirsin yaslanarak ama daha zordur tabi kide .kolay olmayacak idealine ulaşman inan bana .Ama çalışmana bağlı !

0|0
    0|0
  • Ne gerek var.

0|0
    0|0
  • kardiyo yap

0|0
    0|0
  • bölgesel zayıflama olmaz.beslenmenize dikkat edip,birazda spor koşu vs. çalışırsanız işlem tamamdır.

0|0
    0|0
  • çok selülitli değilsen inceltme bak bence daha güzel

0|0
    0|0
  • youtube bak orda çok var

0|0
    0|0
  • bisiklet olabilir

0|0
    0|0
  • Hiçbir hareket bacakları inceltmez,bu ırsi bir olay. Yapabileceğin tek şey,güzel bir kalçaya sahip olmak.Çünkü güzel bir kalça,kalın baldırları telafi eder kardeş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bak şimdi bebek nestle nesfitin sitesine giriyorsun altta hareket zamanı diye bir yer var altında da deneyin ve görün yazıyor ona tıkla karşına iki tane video çıkacak orda çok faydalı hareketler var ama özellikle ilk videonun ilk iki bisiklet hareketi çok faydalı ben onlarla biraz karın ve kalça erittim,yalnız söylemesi ilk başta yaparken ciddi anlamda zorlanıyorsun hatta günlerce karnın acıyabiliyor ama bu iyiye işaret ,bol şans :)

0|0
    0|0
    • teşekkürleeerr :)

• rica ederim :)

• Tuvalet pozisyonundan farklı olarak braz daha ayağa kalkık vaziyette durun bacaklarınızdaki yanmaları hissedin. bunu 3x60sn her gün tekrarlayın.destekleyici olarak yattıgınız yerden bilindik bacak egzersizleri yapın.

• Bisiklet kullan.

0|0
    0|0
  • bisiklet çevirmek faydalı olur

0|0
    0|0
  • bisiklet çevirrerek incelir

0|0
    0|0
  • en güzeli düz koşu

0|0
    0|0