Spor hocasi var mı aranizda?

Arkadaslar diyet yapiyorum 22 gundur:) 5 kilo kadar verdim ilk zamanlar spor yapiyodum ama suanda yapamiyorum iki gunde bir ancak.. Ve hergun yapmak istiyorum diyetim ziyan olmasin diye vizelerden sonra spora yazilip yapicam ama okulum aksam ve sabah erken kalkammiyorum cok yemek aralarinda yaptigim spor nasil olur ne onerirsiniz

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• beslenmene dıkkat et ıkı gunde bır sporunu yap sorun yok vizeler bıtınce tam zamanlı spor yaparsın sıkıntı yapma

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen bende faydalansam bu bilgileden fena olmicak. .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• spor hocasından daha bilgiliyim ama hoca arıomussun madem tamam :D

0|0
    0|0
  • hocam sabah daha etkili olur, ilk önce depo yağlardan yakarsınız, fakat sporu öğle arası akşam diye ayırmadan yapmanız yeterli, kompleks yönetiyorum, eski sporcuyum bir sorunuz varsa yazın cevaplayalım

0|0
    0|0
    • 1ay

Hocam 65 kiloyum ama kollarim kalin. Erimiyo gibi hedefim 58 az kaldi ama biraz yagli duruyorum gibi alt bacak eritmek istiyorum ve bel kol neler onerirsiniz hangi sporlari onerirsiniz yag yakimi kilo verme farkedilmesi icin

• 1ay

kalın değil şekilsiz :) ön arka omuz ve dumbell Press ama oturarak yapılmalı o zaman omuz kol kısmı belirgin bir şekilde değişir

• 1ay

Ozele gelir misini

• Akşam mekik Çek okula bisikletle gitme imkanın varsa öyle yap

0|0
    0|0
  • %70 beslenme %20spor %10 uyku beslenmene dikkat edersen her hafta sonu yarım saat koşsan formunu korursun bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yapabilirsin veya evde yapabileceğin egzersizler var onları bir araştır faydası olur

0|0
    0|0
  • Spor yap da nasıl yaparsan yap. Yemekten 1 1buck saat sonra spor yaparsan sorun yasamazsin

0|0
    0|0
  • Yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...