BEŞİKTAŞ-NAPOLİ maç tahminlerinizi alayım baylar bayanlar haydeee?

eigyi en hoşuma gidene degil mantıklı cevaba veririm?

Güncellemeler:
1ay zxxcvcbvbn
1ay assdfghj

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Grupta 3 mac kaldı ikisi sahamızda , ilk 3 maçtaki oyuna bakarsak ilk ikiyi hak ediyoruz. Fakat Napoli çok cabuk ceza kesebilen bir takim. Geçen gün Juventus maçlarını izledim basa bas oynadılar kazanabilirlerdi hatta ama eski oyuncuları Higuain attı bitirdi.
    Eskikler can sıksa da Şenol hoca nin 11 i elinden geleni yapacaktır. Seyirci baskısını degerlendirirsek deplasmanda olduğu gibi kazaniriz
    Beşiktaş adına Marcelo, Quaresma, Tolgay ve Aboubakar in performansı sonuca direk etki edecek
    İnşallah dostu sevindirip , düşmanı üzecek bir skor alırız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle ya da böyle bizim bu maç. İtalya'da alacağız dediğimde realist ol diyenlere gösterdik reali bugün de göstercez

0|0
    0|0
  • Umarım beraberlik olur beşiktaş yenemezse tabii gönlü bjk'nin kazanmasından yana ☺

0|0
    0|0
  • 1-4 bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 3 sonucada açık maç öyle deplasmanda yendim burdada rahat yenerim havaları olursa 1 puan bile alamayabilir Beşiktaş. Önce sakin tedbiri elden bırakmadan kontrollü şekilde oynamalı en kötü 1 puanı cebinde tutmalı çok üstüne gidersen arkadaki açıkları affetmez Napoli. Beşiktaş kazanırsa büyük avantaj elde eder Beşiktaş ama dediğim gibi 3 sonucada açık ilk maç Beşiktaş galibiyeti beklemiyordum açıkcası beraberlik bile beklemiyordum sürpriz oldu ama bu maçta 3 sonucada şaşırmam.

0|0
    0|0
  • Bjk evinde iç saha avantajı var gibi gözüksede bence dezavantaj
    Taraftar itici güç olacakır ama bu lig öyle coşkuyla kaldırılma oyunu kuralına göre oynayamazsın beraberliği kurtarırsın yeter

0|0
    0|0
  • Hiçbirşeyin belli olmayacağını geçen maç gösterdi temsilcimiz neden bir daha olmasın hemde ateşli taraftar ile birlikte ;)
    not: Ts liyim tek temsilcimize başarılar dilerim...

0|0
    0|0
    • 1ay

helal olsun sana kardeşim bende trabzondan evliyim severim

• 1ay

estağfurullah ne demek allah huzur versin evinize :)

• 3 şut 3 gol şansı binde bir olacak birşey. Onu da geçen maç kullandı BJK

0|1
    0|0
  • 2-1 bjk

0|0
    0|0
  • Berabere 1-1

0|0
    0|0
Yükleniyor...