Beşiktaş Napoli Maçı?

Evet bu soruyu sormanın vakti geldi artık kız ve erkek futbolseverler sizce yarın ki beşiktaş napoli maçı nasıl sonuçlanır gönlunuzden geçen skor ney?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Grupta 3 mac kaldı ikisi sahamızda , ilk 3 maçtaki oyuna bakarsak ilk ikiyi hak ediyoruz. Fakat Napoli çok cabuk ceza kesebilen bir takim. Geçen gün Juventus maçlarını izledim basa bas oynadılar kazanabilirlerdi hatta ama eski oyuncuları Higuain attı bitirdi.
    Eskikler can sıksa da Şenol hoca nin 11 i elinden geleni yapacaktır. Seyirci baskısını degerlendirirsek deplasmanda olduğu gibi kazaniriz
    Beşiktaş adına Marcelo, Quaresma, Tolgay ve Aboubakar in performansı sonuca direk etki edecek
    İnşallah dostu sevindirip , düşmanı üzecek bir skor alırız

0|1
    0|0
  • 3 sonucada açık maç öyle deplasmanda yendim burdada rahat yenerim havaları olursa 1 puan bile alamayabilir Beşiktaş. Önce sakin tedbiri elden bırakmadan kontrollü şekilde oynamalı en kötü 1 puanı cebinde tutmalı çok üstüne gidersen arkadaki açıkları affetmez Napoli. Beşiktaş kazanırsa büyük avantaj elde eder Beşiktaş ama dediğim gibi 3 sonucada açık ilk maç Beşiktaş galibiyeti beklemiyordum açıkcası beraberlik bile beklemiyordum sürpriz oldu ama bu maçta 3 sonucada şaşırmam bu arada skor tahmini sevmem.

0|1
    0|0
  • napoli bu sefer alır, kg var oynıycam bir de :D

0|1
    0|0
  • bence berabere biter

0|1
    0|0
  • Bence zor sakatlar falan var. Ama yılın bankosu kg var

0|1
    0|0
  • 1-1 biter