Minik afacanların komik veya ilginç diyaloglarına örnek verebilecek var mı ?

Akrabanız, tanıdığınız veya karşılaştığınız miniklerden sizi güldüren, düşündürücü veya ilgincinize giden diyalogları paylaşabilirmiyiz

Benim paylaşabileceklerimden ilki; Kurban bayramının ilk günü markette karşılaştığım afacanlardan küçük olanı diğerine;

-Bugün neden şeker toplamıyoruz ki ?

Büyük olanın;

-Çünkü bugün para bayramı, yarın şeker bayramı, sonraki gün kurban bayramı

demesi yeterince tebessüm ettirmişti beni :)

Diğer paylaşabileceğim ise; yakınımın bir çocuğunun bana sorduğu "Hava da yol yok ki uçaklar nasıl uçuyo ?" şeklindeki cümlesi (:

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Misafirliğe gitmiştik ben çocukların yanına gidip onlara sorular soruyor,aldığım cevaplar karşısında çok eğleniyordum.

Küçük bir kıza ''kız kimlere denir,sence ben kız mıyım''dedim

O da : ''evet çünkü saçların uzun'' dedi.

Ben:''ama erkekler de saçını uzatıyor''dedim.

-sonra beni içeri çağırdılar,odadan çıktım.Genç erkekler falan da vardı.Baktım o kız yanıma koştu birden herkesin içinde ellerin göğsüme attı ve bağırarak :

''Sen kızsın çünkü senin memelerin var'' diyip kaçtı !

O an çok utanmıştım ama şimdi gülümseyerek hatırlıyorum :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 4 yaşındaki kız bir öğrencim aynı yaştaki sınıf arkadaşını göstererek " Öğretmenim biliyor musun o benim kocam " dedi. Nasıl olduğunu sorduğumda ise şu cevabı verdi " Öğretmenim annemle babam yan yana yatıyorlar. Serhan'la bizim yatakhanedeki yataklarımız da yan yana biz de birlikte uyuyoruz. O yüzden o benim kocam." dedikten sonra şaşkınlıktan ağzım açıkta kaldı :D Zamane çocukları çok fena çook :D

0|1
    0|0
  • Oynamasınlar dıye pc dondu dedığım zamn .doku nup,yok daha ılık dıyen kuzenlerım var:D

2|1
    0|0
  • ben 3.5 yaşındaki kardeşime param yok şimdi oyuncak almayalım para çekeyim öyle alalım dedim kardeşim elimden tutup bankematiğe götürdü beni ve hadi çek dedi bu çocuk normal degil:D

1|1
    0|0
  • kuzenime masal anlatıcaktım başladım anlatmaya bu masalı biliyomusun dedim hayır demişti. neyse biraz anlattım çok sıkıldım bazı yerleri atladım çabuk bitsin diye. hayır yanlış anlatıyorsun diyip o anlatmaya başlamıştı çakal beni kandırıyormuş :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...