8yıldır professional Taekwando yapıyorum bu gün iç yapmadığım birşey yaptım yardım?

Bu gün üniversitede en arka sıradaki piçin biri bana küfür etti ve bende okul çıkışını bekledim özür dile dedim dilemedi ben hiç bir zaman kavgadan yana değilim. Sonra bana yumruk attı ve ardından pandaltolya çaktım bayıldı. Burda suçlu kim yardım edin

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Lisanslı sporcu iseniz yaptığınız hareketin sizi suçlu konumuna düşürebileceğinin, lisansınızdan olabileceğinizin hatta hakkınızda suç duyurusunda bulunursa sizi sorunların beklediğinin farkında mısınız, antrenörünüz sizi bu konu da hiç mi bilgilendirmedi? Bir sporcuya yakışmayacak bir sorumsuzluk bu. Taekwondo'yu sekiz yıldır yaparken hiç mi felsefesi hakkında bilgi edinmediniz? Kaçıncı dansınız siz?

0|0
    0|0
    • 1ay

Antrenör hocam söyledi tabikide ama vuran o oldu ilk olarak

• 1ay

Olduğunuz seviyenin sorumluluklarının farkında olmanız sizin açınızdan iyi olur o zaman. Bende bu sporla ilgiliyim ve aynı sporu icra eden bir insan olarak hareketinizin sorumsuzca olduğunu size söyleyebilirim. Her neyse iyi geceler size.

• 1ay

Normalde dan3 olmam gerekiyor ama sınava giremedim kolum dan amilyat oldum o neden le şu an dan 1 de yim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Haketmiş ama biraz yavaş vursaydın sende dostum.

0|0
    0|0
  • vurman yanlış kardeş ama oda hak etmiş boşver olan olmuş kimin hakli ya da haksiz olduğunun önemi yok

0|0
    0|0
  • Kardeş senin durumun aynısı benimde başıma geldi bende muaytay yapıyorum kavgacı biri değilim bir gün bir arkadaşımla şakalaşırken işi ciddiye bindirdi bana kafa attı bende bir ön tekme attım bir de diz vurdum ama çok pişman oldum bayılıcaktı hocalar beni suçladı ben kendimi savundum.

0|0
    0|0
  • ayağına sağlık iyi olmuş pi çe

0|0
    0|0
  • Panda vuruşu mu

0|0
    0|0
  • sen suclusun direk dövceksin. ne özürü bekliyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...