Beyler cevaplarınızı bekliyorum.

Türk erkeklerinin bazılarının kaba olmasının nedenini Türk kızlarının erkekleri bu hale getirmesi olarak görenler var.Sizce erkekler kabaysa bunda biz kızlar ne kadar etkiliyiz?Yabancı kızların erkeklerin her türlü ihtiyacını karşıladığını düşünüyosunuz peki bazı Türk kızlarındaki eksik ne?Peki siz neden her şeyin sonunu erkeklerin cinsel açlığına bağlıyosuz ve bu konuda kızları suçluyosunuz?Ne yani yabancı kızlar önüne gelen her erkekle birlikte mi oluyodur sizce?Kızları suçlarken neden onların dini inançlaını göz önüne almıyosunuz?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanlar her erkekle yatacak diye bir kural ve mevburiyet yok, yabancı bayanlar çok fazla özgür ve arsız bizimkilere göre, edep ahlak ve gelenek çerçevesinde kalabilen kızlar pahabiçilmez değerde bence..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bakın bızım kızlarımız gibi kızlar yoktur. Tek sorunları insanları cepte bildiklerinde cabuk sıkılıyorlar. Ama onları hep bı ucurumun kenarında hıssettırdıgınde vazgecılmez oluyorsun. Erkeklerin kaba olmasının bence ıllakı etkısı kıza gore degısır. Cunku baazı kızlar sureklı sorunları erkeklerın cozmesını bekler . Bazı yarısını soyler gerısını anlaman gerekir. Bazı cok ınatcı olur. Bazıları cok nazli. bla bla..

1|0
    0|0
  • Türk kızları ailevi,gelenek görenek,din gibi etkenlerden dolayı erkeklere davranışı biraz daha soğuk ve sert oluyor bunda yetiştirilmesinin büyük etkeni var türk kızları küçüklükten başlıyor erkek düşmanı olmaya erkekler yönetmeye falan. aslında onlarda istiyor bir erkekle birlikte olmak ama buna toplumsal değerlerden çekiniyor türk aile yapısı buna izin vermiyor ama yabancı kızlarda öyle değil onlar biraz daha rahat yetiştiriliyor erkeklere davranışları biraz daha rahat oluyor

1|0
    0|0
  • toplumsal kültürle alakalı kızlarımız ve erkeklerimiz de bu kültürün sonucu olarak beklenen davranışları sergiliyorlar. toplumsal yapıyı değiştirmesi gerek ama bu olmayak bir iş.

0|0
    0|0
    • ben de bu toplumdayım ama o asla sevmiyorum küfür,hakaret,kabalık vs vs ve uygulamıyorum.sizce tek sorunumuz kültürümüz mü?

• buyuk kesim bu sekilde. kendini yetiştiren farkında olanlar cok kucuk kbir kesim. mesela ben erkek olarak sen kız olarak aynı veya yakın düşüncelere sahibiz. bende sevmem küfür hakaret vs. burada bazı kızlar kendilerine kufur eden erkeklere hala sevgilim diyebiliyorlar inanamıyorum ve acıyorum.. buyuk bir kesim bu halde.

• maalesef çok üzücü.

• Derin bir konu.. Haklısın ama bizim de haklı olduğumuz yerler var. Bahanelere sığınmamak gerek hatalarımızı savunmak adına. İnsandan insana da değişiyor durum, bu yüzden genel değil daha çok lokal düşünmekte fayda var.

1|0
    0|0
  • Bakis acina gore degisiyor

Hersey gozunde baska oluyor

Bence sorun hosgoruden yoksunluk diye dusunuyorum

1|0
    0|0
  • başta hiçbir ilişki kabalıkla başlamaz değil mi ? tüm ilişikiler güzel duygular içerisinde başlar cicim ayları bittiğinde ise çekilmez kaprisler, tripler, tavırlar vs vs başlar.. bizim TÜRK kızlarının tek sorunun malesef bu... bakıldığı zaman hep çeken sıkınıtya gögüs geren kadın gibi gözükür toplummuzda. ama bu bence böyle değildir.. kadın tek başına ilişkinin sorun olduğunu düşünürken. erkek hem iş hayatındaki sorunlarını çzömekle, hem maddi sorunlarını çözmekle ve sonrasında da kız arakdaşının sorunlarını çözmekle uğraşacak. Kadın 1 kulvarda sıkıntı çekiyorum derken erkek 3 kulvarda sıkıntı çekecek.

bu konunun cnsellikle hiçbir alakası yok. günüm şartlarında kimse kusura bakmasın ar namus denen bir kavram kalmadı... en namuslu takınan bayan bile göğüs dekolteli mini etekli orası burasını peşkeş çeker halde elaleme...

burda sorun TÜRK erkeklerinde olduğu kadar kadınlarındadır.. ama bunu kadınlar kesinlikle kabul etmez...

0|0
    0|0
    • bütün bayanları bir tutuyosunuz.

• bu siteye bugün üye oldum. ve inanın şu yazdıklarımı % 90 oranında soran insanlar gördüm. hepsi de erkek arkadaşım bana söyle davranıyor böyle yapıyor. yanımdayken sorun yok ama biraz ayrı kalınca hemen özlüyorum arasın beni istiyorum.. vs vs vs... ALLAH aşkına bir erkek ile bir kadının duygusal yoğunluğu asla bir olmaz... siz yapı olarak bu yazdıklarımdan farklı olabilrsiniz elbette... o sizin partnerinizin şansı...

• turk erkeklerı malesef abaza oldugu ıcın boyle bı erkek olarak bunları zor yazıyorum ama bı gercek bu turk kızlarıda bazen ınsanı cıleden cıkarıyo ama her zaman turk kızı bambaskadır o kendıne has trıplerı manasız kavgalar kıskançlıklar kısacası turk kızı olmadan hıcbırsey olmazzzzzz

0|0
    0|0
    • Türk kızı diye genelleme yapmayalım lütfen.Bence trip tabirini dünyaya getiren bizim bazı gıcık kızlarımız.

• Bu konuda asla anlaşamıcaz.

0|0
    0|0
  • vermeyen kızı hiçbir erkek sevmez, evlenmek gibi bir düşüncesi yoksa ki onda da aday bellidir, boşuna uğraşmayın...

0|0
    0|0
  • kabalık insanın terbiyesiyle alakalı bence

bir insanın kabalığından ötürü tüm milleti zan altına

almak hiçde akılane değil bence ve kızlardanda

kaba olanlar vardır...

evlenmeden cinsellik hem dinimizde hemde örfümüzde yoktur

bunu türklere bağlayamazsınız

1|0
    0|0
  • yabancı kızlarla çok konusulamaz genelde az konusulur orta derecede dil biliyosan oda çat pat o konusur bı kısmını anlarsın çat pat sen konusursun o bır kısmını anlar ortak tek dıl beden dılı oluyor bu durumda...kaldıkı yabancı derken buraya gelen turıstlerse sadece :) kızlar tatıle gelıyor cebınden bır kurus cıkmadan tatılını yapıyolar mıss gıbı dırdır edermı erkege :D

0|0
    0|0
  • çok etkisi var mesela ben önceden kızlara kibar davranıyordum baktım hepsinin bir yerleri kalkık bnde küstahlaşmaya başladımkızları çok kırıyom böyle olunca bu sefer tam tersi oluyor onlar kibarlaşıyor

0|0
    0|0
    • neden kızların hepsini genelliyosunuz?

• :-)

Kızlar Ne Diyor 1

• türk erkklerine sorduğunda yabancı erkkleri kaba kendilerini kibar derler.sende türk erkkleri kaba diosun.demekki bakış açısına ve kişisine göre bunlr herzamn deişir

1|0
    0|0
Yükleniyor...