Kızlar ve erkekler cevaplayın

kızlar siz olsanız abinizin arkadaşıyla çıkarmıydınız?

Erkekler siz olsanız arkadaşınızın kardeşiyle çıkar mıydınız?(arkadaşı ama fazla yakın değil)

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• ben kalbimin sevdiği kişi olursa tabikide

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• valla bundan 8 sene önce aynı mahalleden oturdugum çokta iyi arkadaş olmadığım biri vardı o zamanda ablasına baya bir sempatim vardı küçüktük be :) şimdi son 1 senedir her sabah aynı otobüsle gidiyoz işe ablasıyla ama teklif eemiyorum işte birazda bu karakter meselesi hani ben diyorumki bu bana yakışmaz teklif etmek bu benim adamlığım olamaz deyip edemiyorum ama her sabah yanına otururum :D böle el kol gieriz :))

0|0
    0|0
  • mecbur değilsem cıkmam. uzak dururum boyle yakın ilişkilerden.

0|0
    0|0
  • Ben bir zamanlar bir kızdan hoşlanıyodum.Sonra öğrendim ki sınıf arkadaşımın kardeşiymiş.Dedim bunu yapamam ona vazgeçtim tüm hislerimden.

0|1
    0|0
  • Ciddi bir durum söz konusuysa, öncelikle abinin ya da kardeşinin rızasını alarak çıkabilirsin de.. iki ucu boklu değnek sonuçta. Dünya da insan mı kalmadı? Bu tarz şeylere gerek duymamak gerek bence.

0|0
    0|0
    • Aşk bu yapabilecek birşey yok.Aşık olduğunda abinin arkadaşı olduğundan haberin yoksa?

• E diyorum ya abinin rızasını almayı dene önce. Aksine gizli saklı yaparsan daha büyük sorunlar çıkar ilerleyen süreçte. Daha çok başını ağrıtma ;))

• çıktık ve bitti hiçkimse de duymadı

• kesınlıkle hayur cunku kız kardesımın kız kardesnın kardesım olarak gorruum ve bu sakıncalıdır her zaman tehlıkelı bısey benceeee

0|1
    0|0
  • Yok çıkmam uzak dururum. Gerek yok ortalık kız kaynıyorken

0|0
    0|0
  • Bizde arkadaşın,kardeşle çıkmak dursun bakılmaz bile, doğru olanda budur.

0|0
    0|0
  • ben çıkabilirim :) ablamın arkadaşı heleki fazla samimi değilse küçük yerlerde rasgele bile olabilecek bir durum

0|0
    0|0
  • ohohohoho ::) abımın arkadaşı (pek yakın dııl aama yınede yakın) kardeşiyle cıktım kız hiç öpüşmemişti bile kızla ilk buluşmamda sevişmeye ikna ettim sevişirken abim duyarsa öldürür falan diodu :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle çıkarım.

hatta kız kardeşimi bunun için kullanırım da.

amaca ulaşmak için her yol mübahtır benim için...

0|0
    0|0
  • abın duyarsa gorursun :)

0|0
    0|0
  • arkadaşın çok yakınsa imkansız. ama yakın bir arkadaşın değilse seviyorsan neden olmasın

0|0
    0|0
  • Zihniyetlere bağlı. İlkel tutucu zihniyetler varsa, itinayla uzak durulur.

0|0
    0|0
  • çıkmak istediği kişiye bakar o iş.düzgün birisiyse izin veririm elbet.

0|0
    0|0
  • belki olabilir

0|0
    0|0
  • aşık mı olmuşsun tanışıyonuz mu . ciddi bir aşk ise takma hiç bişiyi devam et

0|0
    0|0
    • gerçek bir aşktı ve öyle yaptım takmadım hiçbir şeyi ama olmadı sevemedi beni

• gerçek bir aşk değilmişş platonik hoşlantıı sanırım :)

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...