Kızlar erkek arkadasıyle bırlıkte zaman gecıırdıgınde keyıf almak ıcın,,??

mesela erkek dedıkııı bugun evde benımle playstatıon oynarmısın pes oynucak futbol oynucak eslık edıcek bı baba hatun yokmudurr yaaa:))?ya da sız napardınız bu durumda erkek arkadasınızı kırmayıp eslık edermıydınız ona yoksaa ıcınızden gızlı gızlıı mal moron poff demeceler baslarmıydıı kızlar? buyrun top sızdE:)?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Ne yalan söyleyeyim pes falan oynamadım hiç bu güne kadar. Ama erkek arkadaşım bana öğretmeyi teklif ederse neden olmasın :)

0|1
    0|0
    • ıste budur yaaa turk kızı turk hatunu ogretsın oynıyım dıyoo bak kıyamam yaaa :))) sevgılısı ıcın sevdıgı erkek ıcınnn ogrenmeyeee onu mutlu etmeyee odaklıı helal olsn kız sanada vallaa:))

• Çıkar çıkar :)

• oyle dıosan oylee olsun agzından bal damlıo vallaa ıyı oldu bırazcık umıdım yeserdıı ehehee:))) kafa dengı bulmak onemlı kız bulmak ıcın sevgılı yapmak ıcın sevgılı ıstemıorum kafa dengı olsm ıyı anlascagın bırı olsnn herseyden onemlı bu keyıf alabılıosan beraberkenn ztn dunya yansa umrunda olmaz :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Eşlik ederim keyifli olur :)

0|1
    0|0
  • Ogretmek isterse olur. Eglenceli olur hem guleriz falan.

0|1
    0|0
    • yook yyoook gercekten bızım kızlarımız bır numaralar msllahınız varr :))) hıc bı zaman gozum dısarda yabancıı gevur memleketlerde olmadıı her zaman demısımdır kızlarımızın hem kalplerıı gzl ruhen bedenen kalben on numaralarrr devam kızlarr erkegınızı mutlu etmek ıcın elınızden gelenı yapın ogrenmeyee acık olurr bencede guzel olur gulersınız eglenırsınız yastık savası fılan derkn hos pes dakkalar geceR:)

• gider oynarım

0|1
    0|0
    • helal olsun hatun valla tuttum senıı emınım erkek arkadasın cok sanslıı bı erkektır ya da yoksaa ole olucaktırr:))

• başlardı tabi :)

0|0
    0|1
    • ne kdr ayıpp hıc yakıstıramadım baslardıı dıyoo bıdee:D hıc beklemezdım ınsann karsılık verır kırmaz cocugu orda.

Erkekler Ne Diyor 1

• ellerimle öğretirim :DD

0|1
    0|0
    • :P yakısırrrr erkek tarafınada bu duser ztn herseyı ellerıyle ogretmek:))))))

Yükleniyor...