İnsanarın beni yanlış anlamasını istemiyorum, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar 3 yıllık bir ilişkim var evlilik düşünüyoruz aileler falan işin içinde yani. Ama ben bir kızla tanıştım dostça başlayan bir arkadaşlıltı ve ona karşı bişeyler hissetmeye başladım oda aynı şeklde aramızda bir çekim var yani. Ve ne yapıcağımı bilmiyorum .. Sizce ne yapmalıyım insanların beni yalnış anlamasını da istemiyorum

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Böylesine önemli bir olay arefesinde bu tarz şeyler yaşaman muhtemel dostum. Kafanı karıştırma, önüne bak. Varsayalım ki, İlişkini bitirip bahsettiğin kızla yola devam ettin ve gün geldi evlendin.. Tanıyacağın başka bir kıza karşı bişeyler hissetmeyeceğinin bir garantisi var mı? Hayır tabiki... Unutmaman gereken bir şey var dostum, insanoğlu olarak biraz maymun iştahlıyız. Herkes için her zaman daha iyi bir seçenek olduğunu unutma derim. Bunun sonu yok bilmelisin..

Ez cümle, tavsiyem odur ki, bahsettiğin kızdan uzaklaş, hayatındaki insana odaklanmaya çalış. Bu süreçte ellerini açıp bol bol dua etmeyi de ihmal etme.

Kolay gelsin :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• gecici heves olmalı. bu arada sen erkeksin değilmi ? profilin kız gibi duruyor da

0|0
    0|0
    • hayır kızım :) işin zor tarafı da bu zaten .

• sen onun ellerindesinnn. epeyce etkilemiş seni. bir dene bakalım diyeceğim ama mevcut ahlaki kurallara uygun bir tavsiye olmayacak :)

• biri daha var soru sordu onunla konusmanı öneririm senden bahsettim ona.

• kizi seçsen hislerin geçer uc gun sonra sonuç pişmanlık diğer tarafi seçsen evlensen kiz hep aklinda kalir iki ucu seyli deynek bence en az pişmanlık duyacagin tarafi sec

0|0
    0|0
    • bunun hangisi olduğunu biliyorum işte .s

• sevgilimleyken de daha huzurlu. bilmyrm etmez sanırım grçektn hç bilmyrm .s

• etmeyecegi aşik�r kendine bostan yere zulm etme kir dizini seni seven adamin karisi ol coluk çocuk derken bakmissin ki yaslanmissin ne kiz kalir ne bir baskasi bu günleri hatirlayip gülersin

• 3 yıl çok uzatmışsınız ya hemen evlen yoksa durum kötüye gidiyor senin için..

0|0
    0|0
  • Nasıl yani lezbiyen ilişki mi ?

0|0
    0|0
  • belki erkek arkadaşınında hoşuna gider onada bahset bundan

0|0
    0|0
  • lezbiyen aşk hmm. uzun süreceğini sanmıyorum kızı boşver diğerine bak.

0|0
    0|0
  • yok valla yanlış anlamadık:Dnasıl anlayalım hacım?:D

0|0
    0|0
  • Kız kıza çok mu kötü bir şey

erkek erkeğe iğrenç..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ovvvv... O kıza duyduğun hayranlıktır o ya onun kişiliğine filan iyice emin ol kendinden... Bir gün boyunca ikisiyle de konuşma en çok hangisini özleyeceksin bakalım

1|0
    0|0
  • delirme lütfen.

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam kalbimin sesini dinlerdim başkaları umrumda bile olmaz ama 3 yılını birlikte geçirdiğin kişi için çok zor durum olucak durumu tatlı bir dille hiza etmen gerekir ancak biraz daha bekle derim tanıştığın kişiyi mi daha çok seviyorsun 3 yılını geçirdiğini mi ? düşünmeye ihtiyacın var

1|0
    0|0
    • evet haklısın son zamnalarda iyice kötü hiddetmeye başladım bu yüzden . kimsenin üzülmesini isteöiyorum

Yükleniyor...