Kastan anlayan arkadaşlar size sahip sesleniyorum?

Arkadaslar bn mekik cekeli 1 hafta oluyo ve ilk iki gün kaslarım acayip agrıdı ayrıca desteksiz mekik cekemiyorum günlük 4 yumurta yiyorm baskada bişiy yemiyorum pek yemek yiyen biri deilim. sizce kac mekik cekmeliyim ve destekli cekersen verim azalırmı?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• İlk başlarda ağrı gayet gayet normal ben ilk başta 10 tane çekemezken günde ilerledikçe günde 400 tane çekmeye başlamıştım tabi tek seferde değil 100er set halinde. Destek konusuna gelince oda gayet normal zamanla desteksiz çekmeye de başlarsın

0|1
    0|0
    • 1ay

saol ya valla aşırı cipsten dolayı brazcık göbek var sanırım ondan desteksiz cekemiyorum😂

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni başlıyorsan gozetmensiz başlama. evet ilk günler ağrî çekersin. Vücudun laktik asit ihtiyacı olduğunu söyler sana. Yoğurt peynir laktik asit ihtiyacını karşılar. Doğal takviyeler alabilirsin. Omega-3 iyi bir besin takviyesidir. Kalbinide güçlendirir. Sporda önemli olan kardio kadarda beslenmedir. Bir bilir kişi tarafından ölçülerini aldırıp program hazırlatmanı öneririm.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Verim azalır ama 1 sene düzenli yaptığında çok sağlam altyapın oluyor

0|1
    0|0
  • Arkadaşım sen bu spora baya yabancısın anlaşılan sana balık vermek yerine balık tutmayı öğretim bende 3 yıl önce bu spora ilk başladığımda hiç bişi bilmiyordum youtube den internetten yararlandım ilk önce evde şınav barfix mekikle başladım barfiks çekemiyordum 1 ci hafta 2 cektiysem 3 cü hafta 5 sonra katladım youtube ye yazarsan sorunun cevabını bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sahip seslenmek diye bir şey mi var :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...