Zamanda geriye gitme şansınız olsaydı.

Arkadaşlar elinizde birce kerelik geriye gitmek şansınlz olsaydi neyi deyisdirirdiniz? gidib ne hatalarınızı düzeltme gibi. Peki zamanlar geriye gitsetydiniz neyi yapardınlz ve ya yapmazdınlz>?

ben--- 4aprel bizim saatla 19:50 hemin saatde hastaneden ayrılıyorduk.halamla görüşende ona sarılıpda- sen dünyada en iyi, en güzel halasın. benden sorduğunda hangi halanı çox istitirsen her zaman seni çok ama çok istedim. sen benim en iyi arkadaşımsın---- demek isterdim :'(((((

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1881-1938 yılları arasında olmak isterdim sadece.

2|0
    0|0
    • 57 yil yasamak :) neden peki o yillar?

• onu anladim :) fakat hic kimse Mustafa Kemal Ataturk gibi olamaz. ve onunla tanismak sandigimiz kadar da kolay olmayacakdi.. :D

• Tanismaktan ziyade en azindan cumhuriyetciligi tam anlamiyla yasayacaktik esit olacaktik ona makarna buna komur vb durumlar olmayacakti :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Lise sona geri döner hayatımın aşkını istanbula giderken kaçırırdım :D

1|0
    0|0
  • ben gitmezdim sanırım yav.

0|0
    0|0
  • malazgirt savaşına gidip alpaslanın atını çalardım o.o

1|0
    1|0
  • dünyaya gelmiş geçmiş bütün dikdatörleri görmek isterdim

0|0
    0|0
  • üni 1'deyken yatak odasında integral çözdüğüm kızla matematik çalışmazdım.ah salak kafam ah

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle bir hayat yaşıycanki geriye dönüp kaş bu böyle olsun demeyeceksin...ama nerdeeee...2009a dönüp şimdi benim olmayan insani sevmemek isterdim

1|0
    0|0
  • 2 senemi onun gibi birine harcamak istemezdim yahut yine o sebeple başkalarını kırmak istemezdim. :)

1|0
    0|0
  • 4 ay önceye gider, o hatayı asla yapmazdım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...