Sevgilimin arkadaşı bana asıldı bunu ona söylemelimiyim?

aslında konu biraz karışım ama şöyle söyleyim benim kız arkadaşımın eski sevgilisi murat sevgiliminde sınıf arkadaşı muratı son zamanlarda bana bakarken yakalıyodum dün mezuniyet balosunda geldi konuştu hoşlanıyorum senden falan dedi bende tersledim ne diyosun sen dedim çocuk hem arkadaşımın eski sevgilisi hem sevgilimin sınıf arkadaşı arkadaşıma durumu söyledim ama sevgilime söylemelimiyim bilmiyorum

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• O adama söylenecek en güzel cevap ''Murat k*yimde tur at...''

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne kadarg*tbi arkadaşı olduğunu öğrensin amaaaaaaaaa tabi seninde sağın solun oynamadıysa sonu sanada dokunabilir belkde dürüstlüğünü ölçmek istemiştir

0|0
    0|0
    • tabiki de benden kaynaklanan bişiy yok ben sevgilime sonuna kadar aşığım ondan öncesi olmadı inşallah ondan sonrası da olmicak

• amin söyle o zaman çünki bu arkadaş belki ileride ailenizin içinde olacak şimdiden sallayın hayatınızdan

• sana böyle birşey yapılsa arkadaşının sana söylemesini istermiydin bunu düşün kararını ona göre ver.

0|0
    0|0
  • zaten ortalarda gezıyormussun baksana onunjn bunun eskısı yenısı falan... bunlarda gecıcıdır sızde onun ıcın sıkma kımsenın canını .. cıddıyysen kı bunu bılsınn sevgılın ..

0|0
    0|0
  • Tabii ki söylemelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...