Arkadaşlar böyle korkunç iğrenç bir film arıyorum.

izlerken gerilip korkudan titreyim falan :D biraz da iğrenç olabilir, gece yarısı izliycem zaten korkim diye :D var mı tavsiyeniz :D

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• japon korku filmi vardı grotesk olması lazım ismi iğrençlikte sınır tanımıyor miden kaldırabilirse izle üstüne yoktur o filmin ingilterede ve birkaç ülkede yasaklanmış hatta bende merak edip izlemiştim :D o tarz filmleri seven kuzenim bile izleyememişti

0|0
    0|0
    • kaldırır benim midem ya :D bir fragman falan var mı yasaklı deyince merak ettim :D

• +21 miş film oha dikkat etmemiştim hiç GROTESQUE adı arattır bulursun, sonra küfür etme bana ama niye önerdin diye :D

Erkekler Ne Diyor 11

• istediğin şekilde değil ama daha güzel bir film var, gizemli aksiyon içeriyor, bilim kurgu filmi. İnsan ırkının nereden geldiğini film kendi diliyle anlatıyor.

link fragman

0|0
    0|0
    • gizem aksiyon bilim kurgu da çok severim bu filme yarın bakayım o zaman :D teşekkürler

• bu şekilde ona sarılacaksın?

0|0
    0|0
    • ahahahah :D yok ya amacım gerçekten korkmak tek izliycem yani öyle bir durum değil :D

• koleksıyoncu hemen izle :D

0|0
    0|0
    • ilkini beğendim açıkçası ama öyle korkmadım :D ikinciyi izlemedim ilki kadar iyi midir :D

• yok o zaman 13 cumayi izle :D

• link

Ben sana bunu öneriyorum beğenmezsen gel :)

0|0
    0|0
  • salo ya da sodomun 120 günü, tam aradığın film özellikle de iğrençlik yönünden

0|0
    0|0
  • Lanet tarzı filmler korkunç oluyor genelde, Türk filmlerinden uzak dur derim, Silent Hill tarzı sevmiştim ben

0|0
    0|0
    • aynen, korku alanında başarılı bir filmimiz yok malesef. silent hill e bakabilirim teşekkürler :D

• Halkayı da dene :)

• cannibal holocaust

0|0
    0|0
  • benim yok.. her filmde illa ki saçma sapan bir çeşit şey çıkıyo..

iğrenç olanlarda da titremezsin,sadece kusarsın

0|0
    0|0
    • benim de yok şimdilik ama olsa iyi olur :D

• ah olaydı ben izlerdim D

bizim askerde vardı bir korku filmi izlememiz ama, ne küfürler yağdırdım. millete diyom ki, aha şimdi kesin korkcz galiba, dur bak şurda tamam falan. film bitmiş.. :D

• bir sıpr filmi. daha iğrenci yok. ama korku filmi değil.

0|0
    0|0
    • hadi ya korku değil mi :D o olmadı işte ya, teşekkürler :D

• bu tarz filmlerin aşığıyım hep öyle izlerim zaten :D

• peki o zaman 58 ülkede gösterimi yasaklı bir film. şansına Türkçe dublajı var. fakat izlediğin hiç bir filme benzemeyecek belirteyim son kez. izleyince bir haber ver.)

• son durak 1-2-3-4-5-6

0|0
    0|0
  • Testere serisi. (SAW)

0|0
    0|0
    • sonuncu hariç hepsini izledim ama korkunç veya iğrenç olduğunu düşünmüyorum :D

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...