Beşiktaş-Napoli?

Bu maç hakkında görüşlerinizi alalım.
Beşiktaş 3 puan çıkarırsa çok iyi bir avantaj elde edecek.
Oğuzhan oynayamayacak ama Quaresma ismi olduğu sürece yine kazanma şansı var her ne kadar son maçı gençlerbirliği gibi kendine göre zayıf bir takıma karşı iyi geçmese de bu maçı kazanma şansı var mı sizce?
Benim en çok fark yaratabilecek isim olarak gördüğüm oyuncu Quaresma sadece Beşiktaşa has bir oyucu olan Quaresma italya zamanlarında en kötü oyuncu seçilmesine rahmen. Beşiktaşta o ince taktiğini, tekniğini iyi kullanıyor takip ettiğim kadarıyla ne volkan şenin süratine, çalımlarına ne de sneijderin o sert şutlarına benzemeyen bir oyuncu olarak kendine has olduğunu düşünüyorum çok teknik ortalar atabiliyor ve talisca oynarsa süpriz gollerle karşılaşabilir mi sizce?

Bu arada beşiktaşlı değilim tarafsız yorum yapıyorum internet üzerinde yorum yaptığım yerlerde.
Telefondan yazdığım için biraz zorlandım Türkçeye uygun yazmaya ama elimden geldiğince dikkat etmeye çalıştım kusura bakmayın.

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş'lıyım ama toptan pek anlamam.

Berabere kalsak bile yeter bize.
    Zaten ordaki maçtan 1 puan beklerken 3 aldık.
    Burda yenilmezsek süper olur.

En azından Napoli bundan sonraki 2 maçını mecburen kazanmak zorunda olacak.
    Bizim işimize gelir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Futboldan anlamam dedinde en mantıklı yorumu yaptın süpriz deplasman galibiyeti geldiyse burada en kötü beraberlik olacağını tahmin ediyorum bende ama umarım kazanır ve Türkiye puanı biraz daha yükselir.

• 1ay

Banamı dedin?
      Yoksa Berna isimli üyeye mi?

• 1ay

Ahaha, demin tartıştığımızdın sen pardon nickten aklıma gelmedi.

En İyi Erkek Görüşü

• 3 puan zor. Umarım 1 puan alırız. Bu da bir avantaj sayılır.

0|0
    0|0
    • 1ay

Napoli eski napoli değil bence.

• 1ay

Deplasmanda süpriz galibiyet farklı bir şey fakat son maçını kazansaydı beşiktaş en kötu beraberlik alırdı ki hala alabilir 2-1 2-2 gibi skorlarla bitecektir çok aman aman gol olmaz iki tane agresif atak yapan takım olsa da.
      Ama beşiktaştaki kadro kalitesi ve atak kalitesi daha iyi durumda ama napoli daha deneyimli tabi.

• 1ay

Haklısın. Hayırlısı bakalım.

Kızlar Ne Diyor 1

• bence beşiktaş rovaşata atar ve napoli kafasını topla buluşturur ortaya kafa koyabilirler sistem dizilişi ile kaleye sert vurur ve yandan çıkar top

0|0
    0|0
    • 1ay

Canım yandı okurken.

• 1ay

Ben senin yaptığın saygısızlığı sana yapmayacağım. Şu son yazdığın şey var ya o yetti bana. Senin nasıl bir kişilik özelliği taşıdığın gayet açık. Teşekkür ederim içimi rahatlatın.

• 1ay

Aslında nedeni anlaman basit konu geçmişimde bulunuyor davalık oluyordum bir şeref yoksununa kaşar dedim diye sonradan yırttım korktu çünkü.
      Ondan beri her daim küfürsüz gömüyorum gömmeden geçmiyorum çünkü takıntı oluşturdu bu olaylar, ne düşündüğün açık ve net ve de sana hak veriyorum şu anda.

Erkekler Ne Diyor 13

• Napoli çok üst düzey bir Şampiyonlar Ligi takımı değil bence bunu bilmek lazım, bunu bilerek özgüvenli bir şekilde çıkmalı Beşiktaş maça ama bu özgüven rakibini ezen veya küçükseyen tavırla olmamalı rakibe saygı duyarak ve temkinli olarak çıkmalı maça çünkü kendi sahasında oynadığı maçta Napoli kolay pozisyona girebilen, maçın belli anlarında baskı kurabilen, özellikle ara pasları çok iyi yapıan ve adam kaçırmaları çok yapan bir takım, deplasmana gelecekleri için bunları çok deneyeceklerdir özellikle hızlı toplarla falan bunlara dikkat etmesi gerikir. Şöylede bir olay var İstanbul deplasmanları italyan takımları için genelde zor geçer bu da bir artıdır Beşiktaş lehine ama yinede banko beşiktaşın kazanabileceği bir maçtır diyemeyiz, bence 3 ihtimali bir maç...

0|2
    0|1
    • 1ay

Napoli eski napoli değil bu bir gerçek fakat Talisca oynamazsa eğer Cenk tosunla bu iş olmaz.
      Beraberlikte kötü sonuç değil ama 2-2 gibi bir sonuç görebiliriz Beraberlik olduğunda ama Cenk oynarsa sıkıntı olur gol çok bulunamaz daha defansif döner BJK zorunlu kontralar ile dener şansını.
      Topu Napoli yönlendirecektir Talisca oynamazsa.

• 1ay

şaka maka cok eleştirdik RVP bir türlü istenileni verimiyor diye ama geçen maçta zeka dolu paslar attı hep usta bir oyuncu gibi inşallah devam etsin böyle

• 1ay

Sağlam da artık yıkılmıyor kolay kolay.
      Ama gerçekten boş transfer gibi durdu ki zaten Türkiye ye gelmiş en ünlü oyuncuydu kendisi ve en iyi oyuncu da diyebiliriz diğer kulübünde müthiş teknikti şimdi de alışınca göstermeye başladı kendisini zaten bu tarz oyuncuların uyum sağlaması önemli geçen sene oynatılmayınca canı daha da sıkıldı adam diyor benim seviyem bu ve son maçta gerçekten beni mal etti oyunuyla her hareketi olaydı hııı diye baktım ekrana bildiğin :D
      Pes bile bu oyuncuya 90+ veriyordu oyuncu puanı olarak :D
      Daha Higuain 82 puan alırken Real de.
      Bir oyunla bağdaştırmak mantıklı mı bilmiyorum ama adam kaliteydi ve şimdide bizim için bu nu gösteriyor onun için sevindim yani böyle bir performansa.

• Grupta 3 mac kaldı ikisi sahamızda , ilk 3 maçtaki oyuna bakarsak ilk ikiyi hak ediyoruz. Fakat Napoli çok cabuk ceza kesebilen bir takim. Geçen gün Juventus maçlarını izledim basa bas oynadılar kazanabilirlerdi hatta ama eski oyuncuları Higuain attı bitirdi.
    Eskikler can sıksa da Şenol hoca nin 11 i elinden geleni yapacaktır. Seyirci baskısını degerlendirirsek deplasmanda olduğu gibi kazaniriz
    Maçın kilit isimleri Beşiktaş adına Marcelo, Quaresma, Tolgay ve Aboubakar olacaktır

0|1
    0|3
    • 1ay

Maçın kilit ismi o kadar fazla olmaz iş görecekler desen olur ama kilit oyuncu Quaresma ve Talisca olur tabi oynarsa ama ben oynayacak diye bir bilgi aldım sonradan sıkıntı çıktıysa bilmiyorum ama caner eksiği biraz sıkınti olacaktır oğuzhan da yok zaten ama oğuzhan olmadan oynayabiliyor besiktaş tek temenni beraberlik olur umarım çünkü Talisca yoksa galibiyet biraz zor olabilir.

• 1ay

Talisca 3 ay sahalardan uzak , sen oynarsa diyorsun

• 1ay

3ay mı?
      Ben biraz geriden gelmişim o zaman yeni haberleri bilmiyordum üzgünüm.
      İşte şimdi bu iş sakata geldi.

• Maçın kolay geçeceğini düşünmüyorum ancak deplasmanda yendi bjk burda neden olmasın? Yenerse Beşiktaş çok çok büyük bir avantaja sahip olucak Napoli'nin gruptaki yeri bile zora girecek önemli bir karşılaşma sonrasında Benfica'da buraya gelecek bu avantajlarını kullanmalı Beşiktaş.

0|1
    0|2
  • bir takım yönetsem, kadroma alacağım son isim olur Queresma, ben böyle oyuncuları sevmiyorum, bana Visca gibi adamlar daha verimli geliyor, Queresma iş yapıyor gibi görünüyor ama öldürdüğü topların haddi hesabı yok, Napoli maçına da gelince çok zor maç olacak, Mertens in olmaması bizim için şans, eğer ki önemli işler yapmak istiyorsak böyle maçları almamız lazım, diğer maçta çok önemli kiev benficadan puan alırsa işimize gelir

0|0
    0|1
  • Ne zaman mac ve kacta?

0|0
    0|0
  • oooo sarımsaklı mayones kardesım merhaba
    sen sımdı bunları yazdınya dünya ahret beşiktaşlı bir kardesımızssın artık
    Maça gelince tabiki beşiktaş yani çarşı alayına karşı demişler.
    ne napoli ne lazoğli önüzmüde duramaz kimse bu macı alıcaz

0|0
    0|0
    • 1ay

Türk takımıysa her daim sempati beslemek zorundayım özellikle avrupa maçlarına karşı.
      Nickim pek öyle değil ama mayonez olalım farketmez.
      Son maçtaki moral bozukluğu ne olacak peki, sonuçta ligde başakşehirin başarısı biraz moral bozmuş olabilir beşiktaş ekibinde ama kendi sahasında en kötü ihtimal beraberlik alacaktır diye düşünüyorum takımları karşılaştırdığımda.

• Besiktas alir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Umarım kazanır fakat nedense içime beraberlik doğmaya başladı.

• Yarın Stadda Görücez Ama çok zor olucak kesin. 1 puan bile zor

0|0
    0|0
  • izleyip göreceğiz

0|0
    0|0
    • 1ay

En iyisi fakat futbol muhabbeti iyidir ya birşeyler yazda fikir oluşsun kafamızda ondan bundan fikir almak hoş bir şey.

• 1ay

Söndü zaten gençlerbirliği maçında.
      Ama Avrupa da şansta yardım eder de umarım kazanır.
      Puancıklar puancıklar katlansın hep puancıklar.
      Sonra da Türkiye puanımız yükselsin bu kadar basit bir işlem.

• 1ay

Avrupa'da Türküz orası ayrı ama ligde ölümüne fener !

• Talisca ayak tarak kemiğinde kırık var. ilk devreyi kapattı. Beşiktaşlıyım umarım zafer bizim 😊

0|0
    0|0
  • tabiki beşiktaş alır

0|0
    0|0
  • beşiktaş alır ya sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • 1ay

Gönül istemesinden ziyade teknik bir yorum almak isterim senden.

• 1ay

sadece cenk e bağlamamak lazım usta ayaklar var duran topları gol yapabilecek adamlar var yani bilmiyorum ama beşiktaş alır gibime geliyor kardeşi

• 1ay

Beşiktaşın en büyük golcüsü artık net Talisca ozellikle Quaresma ile çok iyi iş görüyor ama oğuuzhanda kesin yokken öyle zayıf forvetle ilerlemez iş bu takimda.

• İlk maçta napoli fark atar demiştim ama beşiktaş şaşırtmıştı bu kez anladımki beşiktaş sahasında kazanır

0|1
    0|0
    • 1ay

Eski napoli olsa belki fark atardı ama atak kalitesi yüksek olsa da Napolinin beşiktaşın daha iyi bence ama deneyim farkı biraz önemli kalabiliyor.
      Fakat beşiktaş supriz galibiyetle o şans yardımıyla napoliyi çokertti ve bu maçta da en kötü beraberlik gelecektir umarız.

Yükleniyor...