Evettttt buraya alalım beyleri

beyler zamanında sevdiğiniz ve ayrıldığınız biri ne yapsa yeniden barışırsınız? ama barışmak falan aklınızda yokken? ve diyelim ki birazda kötü ayrıldınz nefret gibi bir şeyde var sizde ne olsa barışırsınız yeniden duygularınız harekete geçer

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• ferişhtahı gelse barışmam haa ama şu var diyelimki beni bıraktı ozaman intikam amaçlı bir araya gelir sora tekmeyi ben basarım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• işim olmaz...

0|0
    0|0
    • katı kalpli olmasanız herks mutlu olablr

• duyguların harekete gecmesı dıye bır sey yoktur. O noktadan sonra cinsellik ön plana gecer.Unutmayalım ıp koptuktan sonra ne kadar baglarsak baglayalım eskı halını almaz.

0|0
    0|0
  • ip kopmuş artik ne kadar ski bağlarsan bağla o dugum hep eline gelir böyle biseydi galiba anladin sen :)

0|0
    0|0
  • sana ilk aldığı hediyenin fotoğrafını çek üstünede güzel bir söz yaz bu söz size özel bir hitap kelimeside olabilir gönder gitsin o çocuğa..

0|0
    0|0
    • 2 yıl önce ayrlmştk biz... 2 yıl sonra öyle bir konuştuk şimdi konuşmuyoruz ama 2 yıl önce onun yanına gittiğim bir bilet vardı benmle konşsaydı onu göstericektim ama şimdi imkansız

• teşekkür ederimm:)

• "ölüler konuşamaz..."

0|1
    0|0
  • eski sevgililerimden her hangi biriyle değil barışmak, AYNI OTOBÜS DURAĞINDA FARKLI YÖNLERE GİDEN OTOBÜSÜ BİLE BEKLEMEM...!

0|0
    0|0
  • nefretle kopmuş bir ilişkiden sonra ne kadar arayı düzeltirsen düzelt bir yer de mutlaka yine kopar... onun için koptuğu yerde bırak en sağlıklı çözüm...

0|0
    0|0
  • barışmak falan aklımda yoksa bu soruya cevap veremem çünkü sümsükleri düşünmem boş yere,durduk yere.

sen de vazgeç barışma onunla.

0|0
    0|0
  • Barışmak istesin barışılır ama o ilk gittiginde giderken bir suru seyde goturmus olur barisilsa bile eskisi gibi olmaz icinde bu ukte olmustur o ve tekrar iliski yasaninca ondan kurtulmus olur daha sonra zaten yurumez o iliski ve biter

0|0
    0|0
    • bellide olmaz haniii

• Tabikii :) bosver kapanmis bir defteri acmanin hiiiic anlami yok

• :D

• keşke dönme ımkanı olsa hıcbırseyı gozum görmez kı :(

0|0
    0|0
  • Gün içinde 8 - 10 kere karşıma çıksa barışırım

0|0
    0|0
    • yaa buda imkansız kiii olsa yapardım böyle birşey

• verse olabilirdi.

0|0
    0|0
  • o iş olmaz mtlka geçmiş sorgulanıyor yürümüyor ilişki

0|0
    0|0
  • Değişkenlik gösterir.

0|0
    0|0
  • Bilmem.

0|0
    0|0
  • ağzıyla kuş tutsa düşünürdüm

estetik olupta kusursuz olsa belki

beyin nakli yaptırırsa kesin

0|0
    0|0
    • imkansız kısaca

• kırdğmı düşnmyrm zamanında ayrılan oydu... 2 yıl sonra çıkıpta arkadaş olmak isteyende oydu... sonrada benden beklentn olmasn muhabbeti yapanda oydu...

• bana öyle geldiki siz ona pek

sıkı davranmışsınız gibi

biraz burnunuz sürtsün istiyor gibi

bence...tabii ikiniz arasındakini en yakınınız bile anlayamaz

sadece görüş

• Şu an böyle bir durum söz konusu. İstediğini yapsın her şeyi bitirdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...