Spor salonu ilk gün yardımlar?

Spor salonuna yazıldım ilk gün tavsiyeler nedir

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• sıkı giyin üşütme ;)

0|0
    0|0
    • 1ay

teşekkür ettim buralar soğuk malum

En İyi Erkek Görüşü

• hangi dalına fitnees mi? oraya yazıldıysan eger ilk gittiğinde orda bir yardımcı olur ilk sana kullanıcağın aletleri gösterir kaç set yapıcagını söyler sonra her spordan sonra yemek ye der eger kilon yoksa pilav ye der ellerinde vitamin tozu olur kilon yoksa onlardan satmaya çalışırlar tabi piyasa değerinden biraz daha pahalı satarlar onun dışında sana bağlı gitmek zorlamazlar spor salonuna git otur bişey demezler yani öyle ben gittim 3 ay öyleydi yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok kasma kendini hafif tempoda çalış önceliğin bu olsun.

0|0
    0|0
  • kötü espri yapacaktım da neyse :D tek önerim şu olabilir, programındaki tüm hareketleri her zaman eksiksiz yap, bir kere eksik yaparsan tekrar yapmak için bahanen olur bu da senin için hiç iyi olmaz

0|0
    0|0
  • Derin derin nefes al yapabilirsin acı yok Rock 😂

0|0
    0|0
  • ilk gün heycan ve çok çalışma isteği gelir öyle yapma ertesi gün tek parça halinde kalkamassın eklem bölgelerinde atılmıycak ağrılar başlar ilk gün 5 diğer gün 6 diye sıralamalı bir ağırk göster

0|0
    0|0
  • ben de yeni yazildim. 1 hafta 10 gun adaptasyon calismasi yaptryo hoca. vucut isinmasi icin.

0|0
    0|0
    • 1ay

aynen bendede o tarz bişey oldu yanlız önerim sana kardiyo işini abartma kilon ne durumda tabi ona bağlı aşırı kiloluysan kardiyoya aban ama yakınsa ideal kilona kardiyoyu abartmana gerek yok

• 1ay

Rica ederim dostum başarılar

• Bolca fotoğraf çek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...