Ultraslanın son durumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ultraslanın son durumu hakkında ne düşünüyorsunuz?sizce kendini bitirdi mi yoksa geri çekilerek doğru mu yaptı?

Güncellemeler:
Bireysel gs taraftarları ayrıdır

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Sasirmadim. Ruh degil cunku onlarinki. Carsi hep varolacak orada.

2|1
    2|2
    • Haci ben ne yapayim simdi :)). Ne diye eksiledinizki? Carsinin basi, kici, sagi, solu yok. Kendine bile karsi hani.

• bulent arinc kopardi beni. Carsi gezi parkindan cekildi dedi adam yahu gecen. Geziden gelen sesi aktariyorum. Carsi burada, arinc nerede. Yarim yarim yarildim.

Sonuc olarak bireysel gelsinler yahu. Forma da giyip gelsinler. Kimse darpetmez :))).

• Şövalye ruhlu taraftar grubudur çarşı. İstanbul United'ın bir parçasıdır. Orada gösterdiği duruşu maalesef ultrayandaş gösteremedi. Gfb'de aynı bokun laciverdi.

Neyse ki 12 numara ve tekyumruk gibi gruplar her şeye rağmen var.

Erkekler Ne Diyor 13

• Ultraaslanın geri çekilmesi Galatasaray taraftarlarınında geri çekildiği anlamına gelmiyor orada en az Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftarı kadar Galatasaray taraftarıda var ayrıca Ünal Aysal´da Gezi parkı olaylarının Dostane olduğunu söyledi vede birçok Galatasaray yöneticisi Taksime giderek Direnişe destek verdi

0|1
    0|0
    • Bireysellere lafımız yok :) ama şu açıdan soruyorum bağımsız ve anarşist görüntüsü çizdiler hep

• yaptıklarını doğru bulmuyorum.taksimde olmalıydılar

1|0
    0|0
  • uA bittimi derken neden btsin? Kendi karalarıdır kaldıki bireysel olarakta çok gsli var sonuçta kendi kararlarıdır bnce yanlış ama bitti falanda değil :)

0|0
    0|0
  • Denyoluk yaptı.

Marjinal grupların arasında yer alamayız ne demek?

Sanırsın ki kendisi çevre örgütü.

Holigan taraftar grupları marjinal vurgusu yapınca sadece zekalarına acımak kalıyor bana.

0|0
    0|0
  • Yazık.

Neyse ki tekyumruk var. Yüzümüzü yere eğmediler.

link

link

0|0
    0|0
  • Bizi biz bile bitiremeyiz rahat olsun herkez.

0|0
    1|0
  • ultraslan = yalayıcı grup

galatasaraylıyım

0|1
    0|1
  • olabilir

0|0
    0|0
  • çarşı grubu hariç tüm taraftar grupları benim nazarımda sınıfta kaldı. koca camiaların taraftarlarını temsil etmiyor bu omurgasız oluşumlar

0|0
    0|0
  • bence bir yerden emir aldılar çekilmek zorunda kaldılar.

yoksa baştan katılmazlardı

0|0
    0|0
  • Yanlıs yaptı bence.

0|0
    0|0
  • Bence doğru bir karar arada provakötörler var zaten onlar bunu farkedınce çekildiler

0|0
    0|0
  • O mesaji gormedim ben ama GFB'nin mesaji gordum. Iki grup da adam degilmis.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• taksime dönmeliydiler,çekilmelerini doğru bulmadım.

0|0
    0|0
  • Doğru yaptı.

1|0
    0|1
  • Taraftar grubum hakkında asla kötü konuşmam düşünmem..

Vardır bir nedeni..

0|0
    0|0
  • umrumda bile değil

0|0
    0|0
    • Umrunda değilse cevap vermek zorunda değilsin canım hadi

• çekilmekte haklı çevrecilik adına kullanılıyorlar işi siyasete dönüştürdüler futbol siyasete siyasette futbola karışmamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...