Yüzme - Fitness - Body

arkadaslar yaptıgınız sporları yazarmısınız ben yüzme ve body aradada fitness yapıyorum 3 senedir profesyönel sekilde

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

• basketbol,bazen futbol,bu yaz bol bol yüzme

1|0
    0|0
  • yapıtğınız derken şuanmı totaldemi?

0|0
    0|0
  • 1 buçuk yıldır fitness yapıyorum ayrıca haftada 2 kere halısaha maçı yaparım :)

0|0
    0|0
  • body ve fitnes mı ? :D

0|0
    0|0
  • body ve yuzme

0|0
    0|0
  • Nasıl programın kardeşşş kaç gün yüzüon mesala haftada vee body yaptıkdan snramı giriyon havuza

0|0
    0|0
    • program söyleşu anfitness ayda bir nerdeyse yapıyorum haftada bir barlara gidiyorum demir barlarda 13 tane hareketim var onları 1 saat te tamamlayıp eve gidiyorum diger günler ise normal body hareketlerini yapıyorum evde dumbell ile hafta sonlarıda yüzmeye gidiyorum 1 2 saat sıkı yüzme

• 1 bucuk ay oldu şiştim kardeşim kaslar belli Oldu program güzel benim özel hocalarla calısıorm

• iyi sen bilirsin kardeş devam o zaman :)

• bende yüzmeee body yapıyorum 1 ay gündür :)

0|0
    0|0
  • Muay Thai ve yüzme.

0|0
    0|0
    • capoeiraya heves sardım muay thaide güzel aslındada yapılcak yer cok az var

• eyv diyeyim.allah sana da hayırlısı neyse onu nasip etsin :)

• amin cümlemize

• yüzme badi

0|0
    0|0
  • madem 3 yıldır yapıyorsun vucudunu koy bakalım, baklavaları görelim. koyamazsan boşa yapıyorsun demektir.

0|0
    0|0
    • angus gir kol resmim var profilimde kamerayla cekilmedim cekilince görürsün sonra erimede vücudu görünce

• hahaha özgüvene bak sen adam kendini Arnold schwarzenegger sanıyor. sen boşa kürek çekmişsin koçum aferim sana böyle devam et.

• hadi canım naş beni bilen biliyor gerizekalıya bak senin spor beynin olsa o kol kasından nasıl bir vüvcut cıkcagını bilirdin :D ama yok malesef fotoları koyunca görürsün :D

• Basketbol.

1|0
    0|0
Yükleniyor...