Acaba bir gün şu saçlarımı sadece yıkayıp çıkabilcek miyim :(

saçlarımı yıkadıktan sonra 2 saat uğraşıyorum resmen kabarıklığnı aliym elektriklenmesini önliym azıcık düzleştiriym derken bazen dışarı çıkmaya üşeniyorum o derece bana bir formül söyleyin hep toplamak da istemiyorum hadi kızlar ya

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Rahat bırakın o saçları :/

0|0
    0|0
    • rahat bırakıyorum da 1 saate aslan yelesi gibi oluyo :/

• ya kabarık seviyorum da şekilsiz bir kabarık oluyo kıvırcık desen değil düz desen değli dalgalı değil ona bir formül istiyorum ne biliym kullandığınız bişi yok mu

• Ben kullanmıyorum yıkar kremle çık modundayım bu aralar.

Erkekler Ne Diyor 2

• ne uğraşıyon kızım vur 0 a gitsin :D

0|0
    0|0
  • Kapanmayı dene hem daha iyi senin için hemde boş boş uğraşmazsın

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bende aynenn öyleydim , hergun duzlestrmekten mahvolmustu saclarım, sureklı sureklı kestryodum. ama bı sampuan kesfettm, watsons ta ve rossmann da satılıyo. adı NUDE. kanada dan ithal bir ürün.ama tek kelimeyle mukemmell. saclarım gurlestı hacımlendı kabarmıyo, hızlı uzuyo ve uclarını onardı. sana tavsiyem bir dene ve sac kremıyle bırlıkte kullan. hatta forumlardan oku arastr aynı seylerı goreceksın.. hem sanıyorum su halınden daha kotu olamaz :(

0|0
    0|0
  • pantene nin saç kremi var sprey gibi sürdükten sonra yıkama gerektırmıyor. elektriklenmeleri önleyici.

0|0
    0|0
  • saç spreyiyle saçını taramayı denedin mi

0|0
    0|0
  • bende aynı oyleydım. sonra saldım! :D kabarık olsun bı topuz yapıp cıkıyorum yeter be nereye kadar :D

0|0
    0|0
  • Akşamdan yıkayabilirsin daha kolay olur belki uğraşması. Lush'tan r&b diye bir krem kullanıyorum bütün elektriği alıyor öneririm. Bir de arada saçına nem maskeleri uygulayabilirsin.

0|0
    0|0
  • saç yapın böyle yapck bişe yok ki :S

0|0
    0|0
  • elektriklenmeyi önleyici krem kullan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...