Bazı insanlar başarılarini katlarken ,bazıları niye sefil olarak sürdürürler hayatlarını ?

Daha yolun basindayim, kafacigima koyduğumu yaptım ama :)

Bu arada büt 'e kalmadığımı öğrendim, sevinçten yastık yumrukluyorum :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çalışan her zaman kazanır,armut piş ağzıma düş diye beklersen her zaman kaybedersin,hazırcılar kaybeder,başaran insan başardım diyendir,kendini geliştirmeyen ve yeniliklere kapılarını kapatanlarsa kaybetmeye mahkumdur,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hayat bu herkes zirveye çıkamaz çıkarsa zirvenin önemi kalmaz. ;) Kimisi üstte kimi de altta kalır. Tabi herzaman olan alttakine olur. Altta kalanın canı çıksın misali

0|0
    0|0
  • Yaptığın sadece doğru yapmak yetmiyo bazen, kafanı kaldırmak risk almak gerekiyo.. sefalet içinde yaşayanların risk almayı bilmedikleri kanısındayım ( İstisnai durumlar hariç )

0|0
    0|0
  • BÜT'üremen sen o okulu o.o

0|0
    0|0
  • Cunku biz, "aslinda calissa yapar" dedikleri cocuklardaniz.

0|0
    0|0
    • Senin zekiligin nickten belli yahu

Kızlar Ne Diyor 2

• kimse buna kader demesin.çalışanın başarısıdır bu.ne yazıkki bir çoğumuz hayallarla yaşıyoruz kolay yoldan köşe dönmek gibi.milyonda 1 rastlar .bu konularla ilgilili bir çok sözler vardır.atalarımızdan bize kadar ulaşan.aynı zamanda babamında kullandığı bir deyimdi.

maluhille bir tohumdur

ektim ama bitmedi

çok çalıştım çabaladım

bu züğürtlük benden gitmedi.

(açıklamasıda şöyledir)hayal bir tohumdur.

o tohumu toprakla buluşturdum ama yeşermedi

yani hayallerle bir yere varılmaz çalışan başarılıdır.

bir başka örnek araçların arkasında yazıyor genelde.

nazar etme ne olur çalış seninde olur.

0|1
    0|0
  • ben hic kafama koydugumu yapamiyorum.but ne bilmiyorum daha ama adina sevindim .

0|0
    0|0
Yükleniyor...