Eger Futbol Federasyonu baskani olsaydiniz neleri degistirip hangi radikal kararlari alirdiniz?

Güzel ve yaratici cevaplar gelmesini umuyorum herkese tesekkurler

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• o zaman düşünürüz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hakemleri isim hiç önemli değil gerçekten art niyetli olduğum hakemin hakemliğini yerim gerekirse genç isimler yönetsin avrupa bu konuda çok iyi yayıncı geliriymiş vs umrumda olmaz kimseyi yarışın içine sokmaya çalışmam bunu sadece bugün için değil genel söylüyorum Manu kaç haftadır puan kaybediyo adamlarda yayıncıymış oymuş buymuş hikaye hakemler itelemiyo hiç ya da Barça vs gördüğünü veriyo hata olur eyyam yok ilk bu değişsin Türkiye'de futbol çağ atlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• 1- Hoca yatirimi. Hoca eksikligi var kesinlikle. Ust duzey lisansli kac hoca var? kac altyapi hocasi var? Cuval cuval hoca gondermek lazim egitim icin. en buyuk parayi buna yatirirdim
    2 - Altyapiya onem. belli kurallar icinde her takima sart kosarim.
    3 - altyapiya yatirim sartlari her takim icin. belli kurallar icinde.
    4 - stat, tesisler, antrenman vs icin avrupa sartlarinda olma kurali
    5 - Takim kadrosunda belli sayida ulke icinde antrenaman cikmis oyuncular (belli yas araliginda. ornegin ingiltere: 8 oyuncu 18-21 yas)
    6 - transfer edilecek yabanci futbolcular icin de belli basli sartlar. ornek: milli takiminda oynuyor mu? veya belli yuzdelere bagli sekilde, ingilterede mevcut bu da mesela.
    7 - vs vs

0|0
    0|0
  • İlk 11 de alt yapıdan o yıl çıkan 2 oyuncu oynatma zorunluluğu

0|1
    0|0
  • hiç bir takımın arka bahçesi yapmazdım federasyonu, mesela bugün için beşiktaşın arka bahçesi halinde böyle şeylere izin vermezdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...