Bana bişey söylediler sevgilimle ilgili.

İçip sonra da birisiye idda ya girdiğini söylediler . Sen hiç bir kızla çıkamazsın falan demişler. O da çıkarım falan dmş galba. Sonra benimle çıktığını söylüyorlar. Ben inanmıyorum. Gerçek de değildir. Ama ben sordum sevgilime. İnanmadığımdan değil ama böyle böyle bişey duydum , doğru mu dedim. O da kızdı tabi. Ne saçmalıyosun sen kim dedi falan diye kızdı. Bayağ küfürlü kızdı hemde . Kim söyledi sana falan dedi. Ben bulurum o kişiyi falan dedi. Sen bunu bile bana soruyorsan ben anladım zaten tamam yaa. Falan bişeyler dedi. Şimdi dekızdın mı falan dedim. Evet dedi. Biraz soğuk davranıyor. Ama gerçek olmadığını düşünüyorum çünkü, beni sevdiğinden eminim. Davranışlarından falan. 1buçuk ay kadar oldu. Şimdi sorduğum için bunu biraz kızgın gibi soğuk davranıyor. Ee haklı tabi . Ne yazıcam ven şimdi ? :(

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sevgiline güven sen. Al karşına konuş ya da şöyle bir mesaj at: Bunu sana sormam bile baştan beri hataydı özür dilerim. Başkalarının ne dediği umurumda değil, ben sana güveniyorum.

0|0
    0|0
    • Aynen böyle oldu ve aramız düzeldi. Arkadaş bana dediki. İlişkinin başında öyleydi. Ama şimdi seviyor. Ben anlıyorum hareketlerinden dedi.zaten eğer sevmeseydi ayrılırdı dedi.

• Assfdgadfgasd çok iyi laf koymuşsun yalnııız :DDDD

• :D aynen

Erkekler Ne Diyor 4

• evet haliyle bn oyle yaptım diecek hali yok tabiki kızıp kendini haklı cıkartacak tabi yaptıysa iddaile başladıysa sana olna durumu. lakin bunu sen 1.5 ay onn hal ve hareketlerinde yapmacık zorlama olup olmadgını anlama gerekirdi bnce

0|0
    0|0
  • İftiradır iftiraaa:p

0|0
    0|0
  • Niye öyle bişey demişler tipsiz biri mi?

0|0
    0|0
    • Yoo bilmiyorum ki onlarda birinden duymuş ya. Ama emin değiliz falan dediler .

• sen bunu diyebildiysen ne mutlu sana benimki aldatmadığım halde birinin bir kızla gördüm demesiyle terk etti beni bana aldatmama rağmen şerefsiz muamelesi yaptı. sevgilin biraz fazla tepki vermiş ama senin de sorman yanlış olmuş. sevmesek niye ilişki yaşayalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...