Sevdiğiniz kadının karşısında diz çöker misiniz baylar? Bir erkek için diz çökmek hangi anlamı taşır?

Hadi bakalım herkesın yorumuna açığız. Sevgiliniz önünüzde diz çöktü mü bayanlar?

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• ben diz çöktüm herkesin önünde yalvardım hatta agladım o kadar çok sevdim sonra ne oldu dersiniz 3 kuruşa sırtımdan vurdu şimdi yaparmısın bir daha desen yapmam değmiyormus gönülden sevemek hatta boşuna dememişler 3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen kalan 2 kuruşa döner seni satar diye...

0|0
    0|0
  • çökersin çökersin kimse çökmem demesin, hamiledir ayakkabasını bağlamak için çökersin ...

1|1
    0|0
  • Kimse görmeyecekse çökerim tabi.

Benim için bayanin önünde diz çökmek , herşeyimle ona teslim olduğumu gösterir

2|0
    0|0
  • Eşimin yoluna paspas bile olurum

2|0
    0|0
  • Bir insan karşısında diz çökmek bir insana ve eşiklik ilkesine yakışmaz. Diz çökmem, karşımda kimseyi de diz çöktürtmem.

0|0
    0|0
  • Bende menüsküs var çökemem

0|0
    0|0
  • Ne ben onun önünde diz çökeyim, ne de o benim için diz çöksün. Ben ayakta daha dik durmak için hayatıma birini alırım.

1|0
    0|0
  • kadının elini bir ömür tutmak için ödenen küçük bir bedel, çökerim neden çökmiyim..

1|0
    0|0
  • Fıtık Var Olmaz :P

0|0
    0|0
  • ben çökmem büyük de knşmym da bir evlenme teklifi ederken diz çökerim diğer durumlar da çökmem çnku acizliktir

0|0
    0|0
  • neden bir başkasının önünde diz çekeyim ki ? mantıklı gerekçeleri varsa olabilir, mesela ayakkabısının bağcıklarını bağlamak için

0|0
    0|0
  • Her kiza diz cokukur mu kendini begenmis siradan bir kiz icin yapmam. Yapmadim da simdiye kadat ama cok sevdigim cok deger verdigim biri olursa neden olmasin. Ama simdiye kadar bayanlar diz coktu .d

0|0
    0|0
  • Karşımdakine bağlı ukala bir kıza karşı asla yapmam aslında hiç bir kıza karşı yapmamda zor durumlar için lazım olur diye düşündüm.

0|0
    0|0
  • o gelsin de diz de çökerim ne isterse de yaparım.sıkıntı yok benim için.

1|0
    0|0
  • diz çökmeye değecek birisi lazım. muhtemelen evlenecegim insan olur oda :)

0|0
    0|0
  • diz çökmek arkadaş secdeye kapanmamış adamım

0|0
    0|0
  • Bir insan için yaptım, helal olsun o anda o da çökmüştü dizlerini

0|0
    0|0
  • diz çökerim seve seve oda evlenme teklifi ederken bunun dışında çökerim :)

0|0
    0|0
  • bi erkek evlenme teklifi dışında çökmemeli

ben onuda yapmam çökmek ne yahu saçma sapan.

0|0
    0|0
  • evet çökerim...

0|0
    0|0
  • Diz çökmek her erkek için kolay önemli olan diz çökülecek kadını bulmak :)

0|0
    0|0
  • Diz çökmedim ama sevdası belimi büktü.Bir dönüp bakmadı gavurun kızı

0|0
    0|0
  • Çökmem,padişah mı la o.

0|0
    0|0
  • genelde kızlar diz çöker evlendikten sonrada bu devam eder oral meselesi yani:D

0|0
    4|1
  • diz çökemem. ama o diz çöker çok güzeldir o anlar:) anladın sen

0|1
    5|2

Kızlar Ne Diyor 5

• 2 kişi diz çöktü :d bence ayakta daha iyi duruyorlar :$

0|0
    0|0
  • Yaptı bir kere . Bi tane vurdum ne yapıyorsun kalk çabuk dedim . İki dakika romantik olayım ağzıma sıçtın dedi :) Odunum benimm

0|0
    0|0
  • çökmedi..çökemezdi o ayrı mesele de:))çökmesini de istemem,gözlerime baksın eşit hizada olalım.

0|0
    0|0
  • Kıyamam. : /

0|0
    0|0
  • ayakkabımı bağlatmıştım aslında ciddiye almasa iyiydi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...