Uefa'nın kararı Fenerbahçe'nin transferlerini ya da lig içindeki başarısını etkiler mi?

Net bir tahminde bulunamıyorum bu konuda. Siz daha iyi biliyorsunuzdur, görüşleriniz neler?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• etkileyeceğini düşünmüyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eğer yine gece yarısı bir yasayı değiştirirler ya da daha net söyleyeyim adaletsizlik yapıp Feneri küme düşürmezlerse UEFA Feneri avrupadan Men bile etse Aziz transfere tonla para harcar biz transferlerimizi Şampiyonlar ligi için yapıyoruz ama Aziz sırf Galatasaray´ı yenmek için 20 Milyon Euroluk transferler yapar Fenerbahçeden ricam lütfen gaza gelip Krasiç ve Meireles gibi çakma yıldızlara tonla para vermesinler sonra ligin tadı kalmıyor

0|1
    1|3
    • gerizekali sen futbolu nasil takip ediyorsun zaten küme düsme kalkti.

• Olumsuz bir karar çıkarsa felaket olur

0|0
    0|0
  • evet etkiler

0|1
    0|0
  • etkiler tabi avrupadan men edilen bir takıma şahsen bende gelmek istemem ama fenerbahçeliysem bedavayada gelirim. ve ben fanatik fenerbahçeliyim. ama bence uefadan bieşy çıkmaz gibi görünüyor

0|2
    0|0
  • fener ligten çekilmez ama transferlerde çok zarara uğrayacak

0|0
    0|0
  • kesinlikle etklier

0|0
    0|0
  • Etkileyecektir..

hemde cok

0|0
    0|1
  • fenerbahçe böyle küçük durumlardan etkilenseydi 3 temmuz sürecinde dibe vururdu.

yarım puanla kaybettiği şampiyonluğu son dakikaya kadar kovalayamazdı

o yüzden etkilemez

0|0
    0|1
    • ben de öyle umuyorum. inşallah öyle olur.

• Orasını bilemem ama psikolojik olarak camiayı derinden etkileyecek gibi görünüyor...

0|1
    0|0
  • men edilirse avrupadan 2 yıl. büyük transferler beklemeyın ful yerlı alırlar ve cok buyuk transferler yapmazlar zarara gırerler cunku. zati Galatasaray şampiyonluk vermez yıne turkıye kupasına talip

0|0
    0|1
  • PTT 1. Ligde başarılar.

1|0
    0|2
  • Galatasaray bundan sonra fb'ye sampiyonluk koklatmaz.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• bence etkilemez.

0|0
    0|0
  • Transfer durumu kesinlikle etkiler ..

Eee doğal olarak transfer yapamican ( doğru düzgün transfer ) lig de de sıkıntıya girerler..

0|1
    0|1
  • Etkilemez.

0|0
    0|0
  • fenerbahçe yandı yandı olumsuz etkilenir tabi

0|0
    0|1
  • transfer bakımından evet

0|0
    0|0
  • fenerin işi zor artık... sanırım gs çok sevincek bu gelişmeye