Fenerbahçe 5-0 Karabükspor?

Yanlış hatırlamıyorsam 6-7 sene öncelerde kasımpaşa 6-0 gibi bir skorun ardından benzer bir skor alıyor Fenerbahçe.
Görüşleriniz nelerdir?
Bu arada bakkala gitmiştim o 3 gol esnasında 5 dakika içerisinde geldim 5-0 olmuş skor zorunlu maç özetine bakacağız.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• net bir skor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her maçımız böyle olsa tadından yenmez şerfsizim.

0|1
    0|1
    • 1ay

Şimdi karabük çok sert ve kesin oynadı fenerbahçe kötü, skor boş diyen arkadaşlar için tarafsız yorum yapıyorum her zaman, bir şey var bu kadar sert oynuyorsun lens yerler de geziyor o kırmızı kart olmasa Fener kaybederdi diyenler için amerikan futbolunu öneriyorum her zaman.
      Fenerbahçeye karşı her takım sert oynuyoe lig de çünkü 2 tane inanılmaz yetenekli açık ve kalite persie.
      Bu tarz yorumlar maç sevincinide çökertiyor çünkü avrupa da ben türk desteklerken adamlar beddua okuyor Fenerbahçeye.

• 1ay

@SeniSeviyorumSalaKız Hee aynen öyle şike şike kazanıyoruz

• 1ay

Cevap yazma geçen birilerini şikkayet ettin emniyete 15 yaşında bile yokmuş.
      Bu tarz kişileri takmaya gerek yok çünkü çoluk çocuk.
      Zaten gereken yapıldı yazamaz bir daha

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Sıkıntılı bir dönemden geçerken ve rakiplerinde puan kaybettiği bir haftada 3 puan almak güzel, takibe devam ediyoruz. Futbol yine çok istenilen düzeyde değil fakat haftalar ilerledikçe daha düzeleceğine inanıyorum. Karabük 10 kişi kaldıktan sonra oyun içinde bayagı zorlandı 45 + da gelen gol Fenerbahçeyi psikolojik olarak çok rahatlattı. 2 yarıyla beraber 45-53 dk. arası gelen peşi sıra goller ile skoru 5-0 a getirdik. Ondan sonraki dakikalarda maçta 2-3 pozisyon daha bulduk ve daha sonra maçı rolantiye alıp maçı tamamladık. Güzel skor artık hafta içi oynanacak olan maça bakacağız...

0|2
    0|2
    • 1ay

Tamamen mantık ile futbola bakan ve düşünüp yazarsam taraf tutmayacağımıda belirterek MU ile yapılacak maç 2-1 Fenerbahçe lehine biter diye tahmin ediyorum ama sonuç beraberlik veya fener lehine olacaktır berbat oynamassak MU şamar oğlanı olmuş ingiltere de Fenerbahçe alamasa bile güzel futbol oynaması gerekiyor kadıköyde.
      O MU intikamı alinacak zamani gelince.

• 1ay

Gruptan cikariz fakat manuya karsi kırmak lazım engelleri.
      Cok fazla tokatladilar turk takimlarini artik intikam vakti hele ki manu bu kadar kotuyken bu firsat degerlendirilmeli.
      Teknik direktörleri 40 macta 9 galibiyet gormus bu morinin en cop zamanları takim olamamıs adamlardan komik bir 4-1 yiyoruz.

• 1ay

inşallah çıkarız gruptan benimde isteğim bu

• Uydurmadan bir penaltı ve orda yenen sarı kart peşinden kırmızı maç orda bitti zaten yoksa ilk yarı Karabük daha atak FB kontratak arıyordu orda maç bitti zaten tahmin ediyorum fbyi yarışın içinde tutmaya çalışıyolar ama gerek yok FB kalite olarak zaten karabük ten iyi takım birde içerde oynuyordum gerek yok.

0|1
    0|2
    • 1ay

Dostum biraz hükümete bağlamayın her şeyi.
      Ama futbolsa amacın penaltı mı değil mi?
      Her iki karar da eleştirilirdi zaten penaltı önemsiz bu maçta bu kadar sert oynayan bir takım bu kadar kart görmüşken zaten kırmızı kart görmesi kesindi.
      Kontra atak kesti ikinci sarı ve gitti.
      Şimdi fenerbahçeye yumuşak oynarsan 20 tane de atar ama o açıkları hep faul ile kesip sert ve net futbol oynuyorlar bence doğru da ama kart diye bir şey var sarılardan sonra korkak oynuyor ve yine yeniliyor olay bu olması gerekirken kırmızı gördü net oyuncu hatası.
      Fenerbahçe de 5ten sonra saldı MU için.
      Maç netti ama şöyle bir olay var Türk takımlarımıza avrupa da başarısız olmasını istemek o GS real maçında kendi takımıma sevinmedigim kadar sevinmistim ben tabi cevirememislerdi ama goller umuttu her turk takimi basarili olmali avrupa da ozellikle Fenerbahçe çok yakildi avrupa tarafindan.
      Mucadele ve Milli olarak ayrim yapabilmeniz gerek.

• 1ay

Avrupada başka ama Türkiye'de gözle görülür gerçekler var geçen Konya maçı ve bu maç hakem hataları ortada bırak yapma dmeek istediğim fb zaten kalite olarak karabükten iyi birde içerd eoynuyor sen bırak uydurma penaltı verip peşinden 2-3 tane yalandan kart çıkarma Fırat Aydunus resmen Fenerbahçenin destekçisi gibi geçen senelerde Emenike'yi Beşiktaş maçında formasını çıakrdı oyundan çıktı kafasına göre tekrar girdi görmedim diyen hakem bu değilmi? Galatasaraylı oyuncuya küfür etti iddiası olan ki iddiadanda öte.. Bak dostum hata olur ama bazı şeyler inan hata değil göz göre göre yapıyorlar benim gibi adamı bu ülkede futboldan soğutma noktasına getirdiler geçen senede aynı olay Galatasaray Trabzon maçlarında oldu bırakın yayın gelirini filan kimseyi yarışın içine sokmak için uğraşmayın eyyam yapmayın Fenerbahçe zaten kazanacak güçte tabi onlar olmasa maç ne olur bilinmez bu sene Beşiktaş lehinede çok hakem hatası var bunuda söylüyorum aynı hakem geçen hafta Podolskiyi es geçti üzücü..

• 1ay

Cüneyt çakırda göya fenerbahçe düşmanı bir ton örnek var GS-FB maçında başlamıştı ama ben inanmıyorum ve yazmak doğru değil gerçekten.
      Bir öneri olarak buludur aklında.
      Teşekkürler.

• Benim anlamadigim bu fenerin rakipleri neden devamli kırmızı yiyor izlemedim maçı zaten fenerle oynuyorsun 1 0 geridesin e kanka kırmızı kart yiyip maçı bitirmenin anlamı ne?

0|1
    0|1
    • 1ay

Hiç hatırlamıyorum nedense her maçı izlerim lig de aşağı yukarı ama Fenerbahçenin rakipleri arda arda kırmızı kart göreni hatırlamıyorum kaşınan sinirlenen veya hata yapan yer bu kırmızı görünüşlü üzücü kartı.

• 1ay

Tam tersi Fenerbahçe kırmızı kart yeme rekoru kırmış bir takım.

• 2.5 sene önce 5-0 vardı Kadıköy'de iyi takip et bilmeden görüş belirtme 6-7 sene diye

0|1
    0|1
  • Geçtiğimiz hafta Podolskinin net penaltisini vermeyen Firat Aydunus bugün hali sahada verilemeyecek pozisyona penaltı verdi.
    Kimlerin ne için hizmet ettigi ortada

1|1
    0|4
    • 1ay

Boyle yorumlara devam ediniz. Uşenmeden bildiriyorum hükümete bağlayanları artık serbest mi kalırlar para mı öderler, içeride mi yatarlar mahkemenin kararı.
      Gizli kullanicilik kurtarmiyor haber vereyim.
      Bos yere tatava yapmayın.

• 1ay

Kardeşim uzatmana gerek yok muhattabın ben değilim burada dolaylı yoldan hükümete bağlanmış iş bell ki 18den küçük cahil kardeşimizsen adam yerine koymazlar yırtarsın.
      Bir daha yazma iş benden çıktı çocuk hakareti işitmemek içinde keseceğim bildirimini.
      Boş yere yazma yani.

• 1ay

Hadi ikile

Yükleniyor...