Fırat Aydunus Bugünkü Maçtan Sonra Hakemlikten Men Edilmelimi?

Ben böyle bir penaltı hayatımda görmedim her maç Fbye penaltı veriliyor yahu Fbli oyuncular bile Aydunus kadar maçı kazanmayı istemiyor

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Yusuf yusuf sesleri rakiplerden yükseliyor

0|3
    0|5
    • 1ay

Ay ne kadar korktum bilemezsin 68 yaşındaki morugun calistirdigi takimdan çok korkuyorum şikeciler sizi

En İyi Erkek Görüşü

• Uydurmadan bir penaltı peşindende rakip 10 kişi kalınca maç orda bitti penaltıya kadar Karabük gayet iyiydi.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Fener macinda penalti olunca kararin dogru olup olmamasına gerek yok. Bahane hazir. Geçen haftaki penaltida mi hataliydi acaba. Gecen hafta %100 dogruydu. Bugunku tartisilir

0|0
    0|1
  • Türkiyedeki maçları takip etmiyorum artık. Bundan 20 yıl sonrada aynı seviyede ve aynı şeyleri konuşuyor olacağız. Sizede tavsiyem sinir sisteminizi bozmadan Avrupa futbolunu takip edin.

0|1
    0|0
    • 1ay

Avrupa futbolundan bize ne chelsea- mu macı izleyecegimize bu macı izleyelim ayni sey.

• 1ay

Tamam dostum sen avrupalı süper bir dehasın sana afferin daha şimdi açıp skora bakacak bir de konuşmaz mı?
      Her neyse kolay gelsin.
      Boş yere de yazma arkamdan. Kapalı olacak bildirimler.

• 1ay

@My0neS Yaşın daha çok küçük büyü öyle gel.

• Pozisyon başlangıcına bak pozisyonda avantaj denen olay var pozisyon başlangıcında omuza baskı rakibin hareketini engelleme var

0|0
    0|1
  • Evet şike deyip geçmelisiniz sindiremeyen çok oluyor.
    Şahsen ben her takımı tarafsız rahat kafayla izlerim tabi izlenecek takımlar belli, beşiktaş-bursa-osmanlı izle bunları geç birde bu maçtaki fark çok iyiydi bu maç kaçırılmaması gereken maçlardan biri.

0|0
    0|4
  • Babanız fener

0|0
    0|0
  • Şike bitti sanıyorduk bizde

0|0
    0|0
  • Fenerasyon iş başında

0|3
    0|1
Yükleniyor...