Fırat Aydunus Bugünkü Maçtan Sonra Hakemlikten Men Edilmelimi?

Ben böyle bir penaltı hayatımda görmedim her maç Fbye penaltı veriliyor yahu Fbli oyuncular bile Aydunus kadar maçı kazanmayı istemiyor

0|0
18

En İyi Kız Görüşü

• Yusuf yusuf sesleri rakiplerden yükseliyor

0|3
    0|5
    • Ay ne kadar korktum bilemezsin 68 yaşındaki morugun calistirdigi takimdan çok korkuyorum şikeciler sizi

En İyi Erkek Görüşü

• Uydurmadan bir penaltı peşindende rakip 10 kişi kalınca maç orda bitti penaltıya kadar Karabük gayet iyiydi.

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet şike deyip geçmelisiniz sindiremeyen çok oluyor.
    Şahsen ben her takımı tarafsız rahat kafayla izlerim tabi izlenecek takımlar belli, beşiktaş-bursa-osmanlı izle bunları geç birde bu maçtaki fark çok iyiydi bu maç kaçırılmaması gereken maçlardan biri.

0|0
    0|4
  • Fener macinda penalti olunca kararin dogru olup olmamasına gerek yok. Bahane hazir. Geçen haftaki penaltida mi hataliydi acaba. Gecen hafta %100 dogruydu. Bugunku tartisilir

0|0
    0|1
  • Türkiyedeki maçları takip etmiyorum artık. Bundan 20 yıl sonrada aynı seviyede ve aynı şeyleri konuşuyor olacağız. Sizede tavsiyem sinir sisteminizi bozmadan Avrupa futbolunu takip edin.

0|1
    0|0
    • Avrupa futbolundan bize ne chelsea- mu macı izleyecegimize bu macı izleyelim ayni sey.

• Tamam dostum sen avrupalı süper bir dehasın sana afferin daha şimdi açıp skora bakacak bir de konuşmaz mı?
      Her neyse kolay gelsin.
      Boş yere de yazma arkamdan. Kapalı olacak bildirimler.

• @My0neS Yaşın daha çok küçük büyü öyle gel.

• Pozisyon başlangıcına bak pozisyonda avantaj denen olay var pozisyon başlangıcında omuza baskı rakibin hareketini engelleme var

0|0
    0|1
  • Babanız fener

0|0
    0|0
  • Şike bitti sanıyorduk bizde

0|0
    0|0
  • Fenerasyon iş başında

0|3
    0|1
Yükleniyor...