En yakın arakadaşınız size yalan söylese ne yaparsınız

bayan arkadaşım her konuşmada yalan konuşuyor anlattıgı olayları unutup yeniden anlatıyor ama bu sefer daha degişik yalanlar katarak anlatıyor siz bu durumda nasıl tepki verirsiniz? kalbini kırmak istemiyorum ama uyarmam lazım

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• eger erkekse : ulan a...(boslugu doldurmak hayal gücünüze lakmıs artık :D ) gavat seni neden yalan söylüyon lan bak yakaladım yalanını cevap ver köpekk. kanki kalbini kırdıysam kusuruma bakmıyosun tamam mı severim seni bilirsin :D

eger kızsa : ya şekerim şimdi yakıstımı sana yalan söylemek bak aramızdaki güveni kırdın bitirdin ama böylede olmazki hani aramızda hiç yalan olmayacaktı söz vermiştik bir daha olmasın lütfen tamam mı canım arkadasım diyecegimimi düşünüyon lan mal tak (burada tokat devreye giriyor :D) defol git gözüm görmesin seni şıllık seniiii :D

1|0
    0|0
    • peki nasıl bir cevap vermeliyim onuda yaz tam olsun :)

• ne demek şıllıklara karşı savasanlar her daim dostumdur :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Gülüp geçersin, en yakın arkadaşın nasıl onu öğrenmişsin daha ne istiyorsun

0|0
    0|0
  • Ben yalan söyleyen biriyle bir kez daha görüşmezdim. Direk irtibatımı keserdim...

0|0
    0|0
  • Yüzüne bakma,dinlemediğini hareketlerinle göster kısaca.

0|0
    0|0
  • Ben yalan söyleme demiyorum.hobi olarak gene yap ; ama bana yapma de

0|0
    0|0
    • öyle denilmiyor bana kalsa direk yüzüne söylerim ama arkadaşlıgımın bitmesini istemiyorum

• basit şeyler de yapıyorsa takma derim ben.ciddi mevzularda da yapıyorsa onunla arkadaş olmanın pek bir manası yok zaten

Kızlar Ne Diyor 4

• Yalanın boyutuna bağlı.

0|0
    0|0
  • benim yakın arkadaşım yok ki. oldu farzedelim - olmazda - birşey yapmazdım

0|0
    0|0
    • bazen çok fazla abartıyor bir kaç kez söyledim böle demiştin dedim tamam işte 5 dk sonrada böle oldu diyip geçiştiriyor

• psikolojik bozukluk olduğunu düşünüyorum bunun. aynı durumda olan insanlar tanıdım.

0|0
    0|0
  • valla aynı şeyi yaşadım. Ne uyarmak ne kalp kırmak. Araya koydum mesafeyi şimdi peşimde sürünüyor. Beni kandırmanın bana yalan söylemenin karşılığıda böyle olmalıdır. Dua etsin bir zamanlar en yakın arkadaşımdı yoksa daha katı bir şekilde cezalandırırdım.

-Sana yalan söylediğine göre O kadar da yakın değilmiş,bunu bir düşün derim.

0|0
    0|0
    • çokta yakın arkadaşım degil oturup konuşuruz bişeler yaparım ama onu tanıdıgımdan bu yana hep aynı

• sırlarımı vermem güvenmem öyle kişiye bu kız hep böyle erkek arkadaşıda aynı sorunu yaşıyor

• Demekki kız sorunlu. Uzak durmanda fayda var

Yükleniyor...