Kadıköydeki futbol cinayeti için ne düşünüyorsunuz?

En bilinen T hakemlerden biri olan fırat aydınus herzaman ki gibi yönetiyor.
şu an ilk yarının sonları.
aydınusun bu dakikaya kadar olan icraatlarını söyleyim size
fenerbahçe lehine haksız bir penaltı verdi, o penaltıya göya kendisine faul yapılan m. topal bile çok şaşırdı. Yüz mimiklerinden besbelliydi bu hakeme "ne penaltısı mk" dercesine baktı ama saliselik bir olaydı bu, hemen sonra klasik bir fener futbolcusu gibi davrandı...
Haksız penaltı yetmedi, aydınus işi sağlama almak için önce gereken hazırlığı yapıp Allah için 3 tane Karabüklüye sarı kart çıkarttı.
Sonra da haksız yere sarı kart çıkarttığı futbolculardan Ceyhun'a faul bile olmayan pozisyonda ikinci sarıyı çıkarıp oyundan attı. ve ilk yarı aydınus 2 Karabükspor 0 şeklinde sonuçlandı şu an
Maç içerisinde verilmeyen faul, aksine verilen kararlardan falan hiç bahsetmiyorum çünkü onlar çok hafif kalır.

şu an adım gibi eminim aydınus denen adam herzaman yaptığı gibi 2. devre biraz daha adil yönetecek ve kasıtlı olarak Karabük lehine bir iki hata yapacak.
Çünkü Türkiyede sistem böyle çalışıyor, aydınus da herzaman bu taktikle çalışır.

0|5
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı izliyorum, kesinlikle haklısın, aynen dediğin gibi oldu.
    Ama şu var, Aydınus açıklandığında zaten maçın bu şekilde olacağını biliyorduk biz.
    Hiç süpriz olmadı.
    Şu kadarınız söyleyim, Türkiye'de futbol tamamen bitmiş durumda maalesef :(
    Basketbol dersen o zaten bitti ve önceki gün cenaze namazı kılındı Türk basketbolunun.
    Malum virüs bu ülkede ki her kuruma sirayet etti ve her sirayet ettiği kurumu çürütüp kokuşturdu.
    Her kurumu bu hale gelen bir ülkede doğal olarak sporda temiz kalamaz ve bu hale gelir...
    Ve maalesef her geçen gün dahada kötüye gidiyor

2|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok güzel senaryo bravo İlk haftalarda küme düşecek dediğimiz, şampiyonluk yarışından koptu dediğimiz fb hakemler tarafından el üstünde tutulup korunup kollanıyor. Karabük karşısında halı sahada verilmeyecek olan penaltı verildi. 6 dakika sonra Kaabük 10 kişi kaldı. Yazıklar olsun. Karabük doğranıyor...

1|4
    0|1
  • Öyle bir penaltı gerçekten yok uydurma sarı kartları söylemiyorum bile peşinden kırmızı ve maç burada bitti zaten.

1|2
    0|0
  • Biliyorduk Zaten Saatler Öncesinden Tweetler Bile Atıldı Tahminler Gerçek Oldu..

1|4
    0|0
  • Ceyhunu attiktan sonra serefsiz kac dk boyunca fener lehine faul vermedi

1|1
    0|2
  • Fenerbahçe düşmanları yine algı operasyonu yapıyor

0|1
    1|5
  • Zoruna gidenin borusuna gitsin

0|1
    1|7
  • Ağlama Sen Ağlama Sen :) :)