Bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız? hangi hareketleri ele verir ?

Güncellemeler:
bu soruyu kendim için sormadım belirtmek istedim

0|0
7|43

En İyi Erkek Görüşü

• bakışlarından anlıyorum .. cok güzel bakıyor kızlar bana ... gözler kalbin aynası...

2|0
    0|0
    • tepkin ne olur karşındakine

• öyle diyonda nick neden yanlızerkek43?

Erkekler Ne Diyor 42

• valla kız benden hoslandıgını belli etmek için kendini yırtsada anlamam heralde :D odunluk var biraz direk söylemeyince anlayamıyorum :D

1|0
    0|0
  • sende bunlarımı yapcan?

1|0
    0|0
    • ben nıye yapıyım yaa , bu soru benımle ne ilgisi var sadece sordum

• şaklabanlık yapanı görmem.. gelip konuşur yoksa olmaz.. kendine güveni olmayan ben oltayı atim o takılsın modundaki kızlarla işim olmaz..

• hiç bir erkek ilgiyi yanlış anlamaz... ama bayanlara bunu anlayıp açılıncada dengesiz oldukları için seni arkadaş olarak gördüm,kardeşim mardeşim hep böyle şeyler söylerler madem öyleydi neden ruhumu okşadın be güzelim...

1|0
    1|0
  • hiçbir kız sorulmadıkça cevap wermez.eger bu kız ortada sebep yokken bana sorular soruyorsa mesajlar atıyorsa benden hoşlanıyor demektir :)

2|1
    0|0
  • espri yapmasan söylediklerine gülüyorsa seninle ilgileniyorsa sana kimseye anlatmadıklarını anlatıyorsa seni diğer arkadaşlarından ayrı tutuyorsa bu kız sırılsıklam aşık demektir..

1|1
    0|0
  • söyleyince anlıyoruz

1|0
    0|0
  • bakıyorsa anlarsın genel olarak.ama hoşlanıp bakmayan cinsleride vardır bunların.

0|0
    0|0
  • Hoşlanan kişi gözlere odaklanır , hani derler yaaa gözler yalan söylemez diye :)))

0|0
    0|0
  • Genelde yazın gece dışarı cıkarız arkadaşlarla ya da bir mekana girdiğinde kız senden hoşlanıyosa sürekli gözlerini senden kaçırır aptallaşır yere bakar boş yere güler arkadaşıyla hiç bir şey yokmuş gibi yapar tabi arada arkadaşına bana bakıyormu diye sorar :))

1|0
    0|0
  • Sürekli izlemesi.Olur olmadık durumlarda aynı meşguliyete denk gelmemiz.(aynı ortamda bir kursda falan rastgelmişsek mesela.).Ardından telefonda facede mesajlarla bana habire sorular sorması.Sadece karşılıklı hoşlanma olarak soruyorsan eğer göz kaçırmak,benimle konuşurken sağa sola bakınması,utangaç bir yüz ifadesi gibi belirtiler.Bazılarını görerek değil hissederek anlarım ama. :)

0|0
    0|0
  • Bakışları, konuşmaları falan. Genelde sinyal verir yani bazen basit konularda trip atar sana öyle anlarım.

0|0
    0|0
  • İltifat etmiyorsa hoşlanıyordur.

İlgilendiğini hoşlandığını söylüyorsa kesin ertesi gün arayıp sormaz.

Eğer bir gün gelir size ulaşırsa kesin fırçalamak içindir.

Salak bir durum.

0|0
    0|0
  • Duruma görde değişir . Önceden konuştuğum birisiyse bana karşı tutumundaki,sohbetindeki değişiklikten anlarım. Hiç tanımadığım birisiyse bana bakış şeklinden anlarım

0|0
    0|0
  • Sende bir kızsın pek ala bunun cevabını bilirsin. Hea sen karşı tarafa birşeyler anlatmaya çalışıyorsan vücut dilini kullanarak ister istemez de anlatabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bakışlarından kuşkusuz :)

0|0
    0|0
  • bir kadının konuşurken ki ses tonundaki incelme o heyecan belli eder herşeyi... başka bişey aramaya gerek yok...

1|0
    0|0
  • baktığım zaman anlıyorum o auradan olsa gerek

0|0
    0|0
  • bir kız bana bakarken gülümsüyor ve gözleri direk gözlerimin içine kenetlenmişse ve göz bebekleri büyümüşse konuşurken ses tonunda alçalmalar oluyorsa veya yüzü kızarıyorsa şaşkın şakın hareketler yapıyorsa kız güzelse çay içerim :D

0|0
    0|0
  • söylediği sözlerden

tuttutgu tavır ve takıdnıgı şeyler

bakışları

başkalarının yanında bahsedişi

çok gördum biliyorum aartık yahu :D

0|0
    0|0
  • ilgileniyordur halimi hatrımı çok soruyordur kızlar çabuk belli eder o erkeği sahiplenir hemen gelir yanına falan oturur

0|0
    0|0
  • Anlamam, hissederim

0|0
    0|0
  • çok idda etmemekle kendini belli eder biraz ilgisi artmıştır normalden fazla

0|0
    0|0
  • hoşlananlar geldi konuştuk ...anlamaya gerek kalmıyor, cesur kızları da severim

0|0
    0|0
  • rüyasına yatarım ;)

0|0
    0|0
  • link

not: bu cevabı dedem için vermedim belirtmek isterim

0|0
    0|0
  • Bakışları kendini ele verir.. Bakışlardan ne istediği okunur :)

0|0
    0|0
  • ne hareketi gider ondan hoşlandığımı söylerim o da hoşlanıyorsa konuşmaya devam ederiz sende ideal mi ? bence ideal

0|0
    0|0
  • bana hoşlandıgını kendisi söylemişti , yoksa bişey çaktırmıyodu ama mesela kendisi bana sorardı sms im bitiyo yapıyımmı ? gibi şeyler sorardı . 4, 5 ay oldu hala çıkıyoruz :D

0|0
    0|0
  • Gözlerinden... Başka şeye ne gerek var o herşeyi ele verir..

0|0
    0|0
    • hııı , ben artık ona da inanmıyorum oda vermıyor bence

• Gözler yalan söylemez sen yinede inan derim

• valla gözleride yalan söylüyormuş, her gördüğünde öküzün trene baktığı gibi bakan erkek, yolda bana seslenip peşime kadar gelen erkek, benım en yakın kız arka. arayıp ondan hoşlandığını söyledi ( kıza dönüp baktığı bile yoktu) o yüzden inanmıyorum

• gözlerindeki şeytani bakışlardan :(

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende birinden hoşlanırsam gözlerimi kaciririm, bakamam ,konuşamam kizarırımm bide kalp atışım giydiğim kıyafetten bile belli olur :D

2|1
    0|0
  • Annem bakışlar güne duruyor :)

0|0
    0|0
  • Mesela ben hoşlandığım erkeğin gözlerine bakamam çeviririm hep aptal aptal sırıtırım. Çok ilgi gösteririm önemserim yazdıklarımı 50 kere okur öyle gönderirim.

0|0
    0|0
  • cevaplardan anladığımıza göre gözler ele veriyo kızlar dikkat edelm :D :D

0|0
    0|1
  • heyecanlanması, sürekli gözlerinin içine bakması

0|0
    0|0
  • anlasa ne değişir dile getirmedikten sonra?

0|0
    0|0
  • sen şimdi karşındaki senin ondan hoşlandığını anlasın mı istiyorsun yoksa anlamasın mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...