Sevdiğiniz İnsanın kalbini hangi konuda kırarsınız

Sevdiğiniz İnsanın kalbini hangi konuda kırarsınız ?

Bilmediğini söykediği halde bilmediği birşeyi sen biliyorsun lütfen itiraf et dermiydiniz

Güncellemeler:
sevgilim hala beni arkadaş olarak eklemedi isminide vermedi buna rağmen itiraf bekliyor neyin itirafı olabilir acaba

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• itiraf et bekliyorum

0|0
    0|0
    • Lütfen ismini yaz neyi itiraf edeceğimi bileyim... Görüyorsunuz değil mi sevgilim burda ama ismi gizli itiraf bekliyor neyin itirafı onu bilmiyorum

• bildiğin halde bilmiyormuş gibi davranıyorsun ya yetmezmi

• Neyi bildiğim halde bilmiyormuş gibi davranıyormuşum.. Biliyorsam arkadaş ekle sana bilip bilmediğimi söylerim.. hadi bekliyorum

Kızlar Ne Diyor 11

• kalp kırmaktan büyük bir vicdan duyarım.

1|0
    0|0
  • bana yalan söylüyorsa kırarım elimde olmadan bazen ister istemez kırabiliyoruz tartışma ilerledikçe okadar çok kırıyorum :(

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insan benmle samimidir ve benimle samimi olanda beni bilir.neye kızacağımı da bilir.Bildiği halde kızacağım bişey yaparsa kırarım.

Sana gelince.Doğru birşey yapmamışsın.Bu tavrın ona güvenmediğini gösteriyor ve güven duymaman büyük bir problem.Bi düşünmelisin bu konu hakkında derim.

0|0
    0|0
    • Masum olan benim

• masum musun bilemem de biraz saf birşeye benziyorsun

• he ya öyleyim değilim desem yalan olur...sevgilimde geldi ititraf et diyor. ben neyi itirafedeceğimi yine bilmiyorum ismi gizli şuna birşey söylede benden ismini gizlemesin

• sinirliyken her seyi söyleyip kırabiliyorum :(

0|0
    0|0
  • kıramam lan sevdiğim insanın kalbini... naparsa yapsın.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insanın kalbini kırmam , kıramam ..

0|0
    0|0
  • Kendi gibi davranmıyorsa kırarım

0|0
    0|0
    • Kendi gibi derken ? şöyle anlatayım seninle sevgiliyiz, birşeyi bildiğimi iddia ediyorsunuz, bende iddia etğiniz şeyi bilmiyorum dedim, siz biliyorsunuz diye üzerime gelirmiydiniz ?

• sinirlendirirse kırarım

0|0
    0|0
  • seni şikayet ederim bak millete rezil olduk

0|0
    0|0
  • küfür ediiyorsa , bile bile yanlış yapıyorsa , kendiine zarar veriyorsa vs. vs..

0|0
    0|0
  • kıramamkiiiiiii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kalp kırmak kabeyi yıkmak kadar günahtır

0|0
    0|0
Yükleniyor...