Bu durumda nerede kalmayı tercih edersiniz?

Evleniyorsunuz diyelim ilk gece için kızlar erkekler kendi için düşünsün aileden birinin evinde mi kalmayı tercih edersiniz yoksa otelde mi?(herkes kendi ailesinin o ilde olmadığını düşünsün yani eşinizin annesigilin veya abisi-ablasıgilde kalacağınızı düşünün)

Güncellemeler:
arkadaşlar ev şu sebeple yok tayin çıktı gidilecek ha birde evde kalınsa bile gelinle damat harici kimse olmayacak o evde ama yinede başkasının evi yatağı vs. olmaz değil mi?:S

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Evlendiginde ogrenirsin

Hic bir anne baba agbey abla teyze hala kimse sizi evine almaz ilk gece icin

sizi otelde yatirirlar merak etmeyin

0|0
    0|0
    • yatırını gördüm ama abim baldızıgilde kaldı ilk gece

• Hangi sehirde yasadigini sehirmerkezindemi yoksa civar koylerdemi yasadigini soyle sana kimin nerede nasil yatiracagini soyliim :)

• ya ben evlenmiyorum abimin bu durumuna karşı herkes nasıl düşünür diye sordum

Erkekler Ne Diyor 15

• Olmazzz dedik yaa

0|0
    0|0
  • elbette otele gideceksiniz.

0|0
    0|0
  • Evin yok mu ?

şaka gibi sanki zevkinden gidicek kız :)

neyse ben erkek olarak bile ne anamın ne danamın evinde nede kızın evlerinde kalmam

kesinlikle otele giderim.Ben adetlerin bir kısmından nefret ediyorum ne olcaksa onların evinde kalınca...inşallah en rahat oldugun şekilde sonuçlanır

*karavan tutun bence herkese kapak olsun* :))

0|0
    0|0
  • otel otel evde olmaz..

0|0
    0|0
  • onlarda kalmak zorundaysam eğer elbette o işi onların evinde yapacak değiliz. ama imkanım varsa otele gideriz. ama otelde de yapmayız herhalde. en iyisi kendi evin.

0|0
    0|0
    • yok yok yine olmaz. yani yalnız başımıza kalsak bile o iş olmaz başkasının evinde.

• Elbette Otel.. Düşünsene sevişirken çığlıklarını bastırmak için sürekli ağzını kapatmak zorunda kalacak çocuk :))

0|0
    0|0
  • Mantıklı olan otel imkan yoksa kendi evine geçene kadar bekle bu kdar beklemişsin biraz daha bekle ;)

0|0
    0|0
  • ben kendi evimde kalırım ev almadan karı almam :) şaka şaka öyle zaruri bir durumda otel ilk tercih olmalı

0|0
    0|0
  • Yok bana uymaz şahsen günlük kiralık ev tutun daha iyi :/

0|0
    0|0
  • Otelde kalırsanız herkes sevişmek için gittiğinizi bilecek, hatta şöyle bir muhabbet bile geçiyor olabilir o an.

-Biz burada sap sap oturuyorken onlar şu aralar sevişiyorlar, adaletini dünyaa... :P

0|0
    0|0
  • o gece bişiler olmak zorunda mı

0|0
    0|0
    • yok zorunda değil

• o zaman olmasın boşver kendi evine geçtiğinde yaşasınlar daha özel olur

• yok okadarda değil güzel bir otel olsun rahat olsun baş başa kalınsın :D

0|0
    0|0
  • evleniyorsam ne işi var anasının danasının benim evimde koklayamayacaksam napam kızını o.o

0|0
    0|0
  • kulaklarını kapasınlar bize ne:D:D

0|0
    0|0
  • Kendi evimde kalırım bonibon.

0|0
    0|0
    • kendi evin yok demek ki o anda

• Otele giderim beyb.

Kızlar Ne Diyor 7

• Niye başkasının evinde kalalım ki onu anlamadım?

0|1
    0|0
    • eviniz yok o durumda tayin meseleleri falan işte

• otelde kalmak daha mantıklı..

0|0
    0|0
  • ev yok mu ? yoksa otelde . ailesinin dırdırı çekilmez

0|0
    0|0
  • dünürlerin evi yok mu ?

0|0
    0|0
    • abi abla için annesigil var annesigil için abi abla var işte

• bende düğün kızın olduğu yerde diyorum ama

• başta desen anlamadım :)) , gerdek evinde kalınmaz 3 gün ayıptır :) , eğer kız tarafının evindeyse artık kalınabilir dünür sonuçta , ama sadece anne baba kız kardş olsun , diğer erk. kardş vs. akrabalar lütfen otele :))

• otele gittttttttt

0|0
    0|0
  • bizde gelenektir , dünürleri kendi vs. evlerimizde yatırırız :))

0|0
    0|0
  • ilk gece bence aileyle kalınmazzzz, kalınmamalı :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...