F. bahçe mağlup edilebilir mi?

Ataşehir ülker arena da yenebilecek takım var mı?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• @belinelli boyle bir konuda dahi engelleyip kacmak klasik fenerbahce ezikligini ispatlar. Yahu adam akilli ve kesinlikle argo kullanmadan yorumlar yaptim. Sen ise karsi tarafini asagilayarak engellefin ve gittin. Her neyse konu branş ise altta Galatasaray basarilarini yaziyorum.

Konu futbol : 1 uefa kupasi, 1 super kupa, en fazla Türkiye lig sampiyonlugu, en fazla Türkiye kupasi sahibi, en fazla Turkiye super kupasi, Avrupada şampiyonlar ligine en fazla katilan Türk takimi.

Konu basketbol. Erkekler EuroCup, kadınlar EuroLig, kadinlar EuroCup, defalarca engelli basketbol takimimiz Dunya sampiyonu oldu.

Galatasaray 2013 2014 sezonunda Futbol, Erkek Basketbol, kadin basketbol, bayan voleybol, erkek voleybol, tekerlekli sandalye basketbol branşlarda ayni sezonda kendi branslari icinde sampiyonlar liglerinde mucadele etme basarisi gostermistir. Bu basari Türkiye'de sadece Galatasaraya aitdir.

Evet ben tum branslarda Galatasaray ı yazdim ve anlattım. Hadi feneri yaz sende ve hangi konularda daha ilerde onu bize goster. Karsi tarafi kucumsemeyle olmaz bu is.

Unutmadan Galatasaray en fazla taraftara sahiptir. Tum anketlerde ayni sonuc cikar. Galatasaray Kareografi konusunda Turkiyede rakipsiz ve Dunyanin en iyilerindendir.

Buyur seni beklıyorum simdi!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Maçı izledim bende, günün çok erken saatinde oynanmasına rağmen taraftar önemli ölçüde trübünleri doldurdu. Bu etkili atmosferi ardına alan bir Fenerbahçeyi ülker Arenada yenmek kolay iş değil. Euroleagude de 24 maç iç saha galibiyet serisi devam ediyor. Maça gelirsek bugün Pınar Karşıyaka çokta kötü oynamadı, Maçta hatta iyide direndi. Pınar Karışyakanın etkili oyuncularının erken faul problemi yaşaması ve Finial periyodunu Fenerbaheçinin iyi ve etkili oynaması maçı bize getirdi. İyi gidiyoruz sırada ki maç salı günü içerde Unitc Kazan ile..

0|1
    0|1
  • Bu lige çok fazlayiz. Ezeli rakip diyoruz, deplasmana gidiyoruz 103 sayi atiyoruz, makara yapiyoruz falan cidden ayip oluyor.

0|1
    0|2
    • 1ay

Basketbolda deplasmanda 103 sayi atmak ezeli rekabeti bitiriyor ve makara gecmis oluyor ise, bizler futbolda deplasmanda kupa kaldirarak ezeli rekabeti bitirmiş ve tabiri caizze testis geçmiş olmuyor muyuz?

• 1ay

1 galibiyetten daha buyuk basari oldugu asikar. Genel buyukluk tartışmasi acmicam suphen olmasin. Zira Logodaki yildizlar yetiyor bunun icin :)

• 1ay

@Advertiser Bu ulkenin en buyuk spor kulubu Fenerbahçe'dir. Tum sportif basarilarda alinan kupalar vs. hani biraz saygi, neyse bir galatasarayliyla spor kategorisindr konusmak tarzim degil, keza sporu futboldan ibaret sanacak kadar dar gorusler goruyorum surekli :) Iyi aksamlar

• Lens varsa fener alir maci

0|0
    0|1
  • Basketbol için yazmış arkadaş:) zor tabiki kardeşim o seviyede Fenerbahçe Avrupa devi şu an zaten

0|0
    0|1
  • İlaki var da bugün inşallah alacağız

0|0
    0|1
Yükleniyor...