Göbeğim Var Ne Eriteyimi Eritmiyimi?

Merhaba Arkadaşlar Ben Lise 3 Ögrencisiyim Yaşım 16 174 boyundayım kilom 70-71 arası Ve Biraz göbeğim var sizce bunu ne yapmalıyım sizce ilerde geçermi sizce çevrem bana birşey olmaz boya filan dönüsur diyorlar ne yapmalıyım Sizce?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Gelisme doneminde fazla kilo ve yaglanma gelisimini olumsuz yonde etkiler niçinmi düzensiz besleniyorsundur ve şeker kullaniyorsunduer inisulin hormonun cok yuksektir ve inisulin hormonuda buyume hormonu salgilamani engelleyebilir saglikli fit bir vucut ve gelisime devam etmek icin spor yapman beslenmenede dikkat etmen gerekiyor hayatindan gereksiz basit karbonhidratlari kaldirman lazim ve duzenli fiziksel aktivite gerek göbek boya gider diyen cahilleri dikkate alma yag ile kemik uzamasinin ne ilgisi olabilir yaglar kasa donusuyor diyenler kemigede donusur derler yakinda 😁😁 neyse saglikli beslenme ve sporla o gobekten kurtulursun

0|0
    0|0
    • 28gün

Diyabet hastasıyım acaba bundan olabilirmi şekerli besinler çok az tuketiyorum spor ise 0 :)

• Bence götürmeye bak çok enerji yakman gerek koşu yap rutin gider lise 3 den sonra da oek bişey uzamaz gibime geliyo

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok enerji yak dedin çokmu kiloluyum? eritmeye çalişcam ama kiloda vermemeye calışcam bakim nasıl olcak

• 1ay

O zaman spor yapman gerek memik çekebilirsin göbek için kilon pek yok bence ama sarkma varsa mekik çekmendr fayda var

Erkekler Ne Diyor 1

• sen sen ol erit simdiden

0|1
    0|0
Yükleniyor...