Yasinin formasını yere atması doğrumu?

Oyundan alınınca Yasin Öztekin önce kulübeyi tekmeledi sonra ekmek yediği Galatasaray formasını yere attı

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmek yediği takımın formasını yere atan futbolcu adam değildir ve bu tip futbolcuyu tribüne çağırıp oley çektiren taraftar da taraftar degildir
    Hic unutmuyorum basketbolda Beşiktaş efes ve ülkerle çekiştiği yıllarda , ülkeri eleyip finalde efesle karşılaştık seri 1-1 el amin olduğu zaman. Takimin en iyi oyuncularından pivot Ratko Varda oyundan çıktı diye formayı yere attı ve kadro dışı kaldı. Seriyi kaybettik şampiyonluk gitti diye çok kızmıştım ama sonra anladım ki kimse kulüpten armadan ay yıldızdan büyük değildir. Bakalım yasine ceza verecekler mi yoksa şampiyonluk hırsından meloya yapilan gibi es mi geçilecek

0|1
    0|0
    • 1ay

Ceza veremezler bence verilmesi lazım

Kızlar Ne Diyor 1

• Geçen sene Gomez de benzer hareket yapmıştı hiçbir ceza almadi

0|1
    0|1
    • 1ay

Forma yere atmadı atsa bilirdim

Erkekler Ne Diyor 5

• Oynama isteğinden gereksiz bir hareket yaptı Riekerink yarın (bugün için) konuşacağını dile getirdi zaten ceza veya ağır şekilde uyarı gelecektir ama oluyo böyle şeyler futbolda.

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen olsan ne cezası verirsin

• 1ay

Futbolcununda psikolojisini düşünerek ağır şekilde uyarırım bir sıkıntın varsa konuşalım derim ve bir daha böyle hareketler istemediğimi belirtirim gerekirse maddi cezada verilebilir

• kovulmak istiyor demek ki. riekerink her zaman affetmez

0|1
    0|0
  • Terbiyesiz işte yediği ekmeğe insan tükürür mü 😠

0|2
    0|0
  • o oynama hırsıyla yapmıştır abartmayın m k

0|2
    0|2
  • O formanın üzerinde bayrak var be yazıklar olsun, Galatasaraylı değilim bu arada.

0|2
    0|0
    • 1ay

Bayrağa saygısı olsa atmazdı zaten

Yükleniyor...