Neden Podolski'ye 3 maçtır ceza sahası içinde faul yapıldığı halde penaltı çalınmıyor?

Önce Trabzon maçı net penaltısı verilmedi belkide yenilmemize neden oldu sonra Dersim ile kupa maçında yine gole giderken düşürüldü hakem devam dedi hadi farklı kazandık unutuldu dün yine Adana maçı devre arasındada dedim pozizyonu dile geitrdim maratondada masaya yatırıldı ve penaltı dendi adamın kramonu çıkıyor ayaağından. Ayrıca son dakika faul poziziynuna takılanlar penaltıyı konuşmuyor maç çoktan kopacaktı ve son dakikalarda Adana'nın karşı karşıya kaldığı poziziyonda net ofsayt nerde hakem o gol olsa emeğe yazık değilmi? Podolski'de öyle kendini yerden yere atan bir oyuncu değil bu sene neden böyle oluyor? Bazı takımlara bakıyorum hakemler lehlerine öyle düdükler çalıyorki..

http://www.ligtv.com.tr/haber/adanaspor-galatasaray-macinin-tartismali-pozisyonlari

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Malasef sezon başından beri Şampiyonluk potasındaki takımlardan en çok hakki yenilen takım Galatasaray.
    Dün bazı aciz insanlar faul pozisyonunu konuşurken Podolskinin penaltisini ağızlarına bile almadılar penaltımı daha tehlileli yoksa faulmü?
    1-2 maç olsa tamam ama her maç bu takımın aleyhine hakem hatası oluyor.

1|2
    0|5
    • AYnen öyle bende kazandığımız maçta dile getirme gereği duydum sonra ağlamayın vs çocuk muhabbetleri oluyor bu skorda ağlancak birşey yok kazandık ama yazık günah o son dakikalarda ofsayt gol olsa? Sonra 30 metreden faul niye verilmedi niye öyle niye böyle buz gibi penaltı gitmiş ilk yarı öne geçsek Adna açılacak fark olabilirdi.

• O penaltı verilse farka giderdik kesin. Çünkü maç boyunca kapanan Adana daha cesur oynayacaktı ve daha çok boşluk bulurduk olsun yinede kazandık haftayada yine hakeme rağmen kazanmalıyız.

En İyi Erkek Görüşü

• hakemler demirören federasyonu tarafndan puan ve yükselme baskısı altında tutularak şampiyonluk yolundaki diger takımların maçlarını doğraması için ve beşiktaşında önünü açmak için taşeron olarak kullanılıyor, burda beşiktaşlı arkadaşlar biz demiröreni sevmeyiz ayagına yatmasınlar burda oynanan tiyatro al külahı ver takkeyi, oynanan oyun bu bizim görmediğimizi sanmasınlar, bizim 1 yorumumuzu kaldırırsınız ama biz 1000 yorumla tekrar geliriz bunuda unutmasınlar, biz sadece düşüncelerimizi söylüyoruz küfür yok bir şey yok, bu yorum kalkarsa kusara bakmayın arkaşlar onlar adına sizlerden özür diliyorum şimdiden diyim

0|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 3

• satılmıs hakem :D

0|1
    0|0
  • Galatasaray düşmanları

1|1
    0|0
  • Cunki o bir dunya sampiyonu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Devamlı hakem konuşmak acizliktir biz alışığız yıllardır fenerasyon denilen kurumun yaptıklarını emenike dirsek atar serbest konya maçı felaket neyse konuşturma beni başlarsam susmam bizim dikkat etmemiz gereken oyunumuzun bize yakışmayacak kadar kötü olması o podolski neden sahada üretken değil bunu sorgulayacağız önce yoksa böyle gitmez haftaya başakşehir sıkıntı yaratır

0|2
    0|1
  • Niye hep tek taraflı bakıyorsunuz biride demenmişki semihin arkadan yaptığı faul ve kart nerede diye. Podolski bile yere düşmedi ayakkabıya sürttü yani o kadar olur. Antalya maçında etonun attığı temiz golde iptal olmuştu onuda söyleyin

0|1
    2|1
    • Yo dün söyledim sorudada faulu konuşuyorlar penaltıyı es geçiyorlar dedim ve karşı karşıya kaldıkları pozizyon net ofsayt son dakika gol olsa? Bak yorumnlarıma dönüp bakabilirsin Antalya'nın golünüde konuşuk taraflılıkla alakası yok her takıma oluyor olacakta hatalar ama Galatasaray alehine çok oluyor özellikle Podolskiye 3 maçtır penaltı yapılıyor hakemler vermiyor bu manidar yoksa hata olacak.

• Her soruya bakacak zamanım yok ama bu soruda hep tek taraflı hatalardan bahsetmişsin

• bir faul poziziyonu var hata oda ceza sahası dibinde değil kaledede Muslera var keşke verse birde sarı versyedi Semih'e ama dediğim dün onu konuşuyolar diğerleirni konuşmuyolar sen biraz yanlış anladın neyse artık :)

Yükleniyor...