En utandığınız an hangisiydi? :)

Hayatınızda Başınıza Gelen Ve En Utandığınız An Hangisidir ? =) Ve Sonra Tepkiniz Ne Oldu ? =)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• 1.olay=habersiz regl olmuştum günlük ped takmıştım ama galiba çok yoğundu okula gittim eteğim griydi arkadaşım arkan kıp kırmızı olmuş dedi çok korktum baktım japon bayrağına dönmüşüm hemen eve gittim eve gidiş yolunda 5-6 yaşlarında erkek çocuğun teki bana "abla arkan boya olmuş" dedi ve yarama tuz bastı

2.olay= bir kere yolda salına salına yürüyordum kulağımda kulaklık vardı delinin teki geldi enseme şaplak attı neye uğradığımı şaşırdım kendimi yerde buldum millet etrafıma toplandı deli o deli filan dediler takma dediler ama takılmayacak gibi mi bu laaan.

3.olay= bir keresinde erkeklerle dolu bir ortama girmiştim her zamanki gibi havalıydım baktım eteğim yırtıkmış ben bunu eve gidince FARKETTİM

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yeni tanistim bir arkadasimin ismini unutum cok macup oldum utandim

0|0
    0|0
  • dur anlatam hangisi ama hayatım rezillik üzerine mk:Den son zilzurnayken süperman ile yarışmışım nasıl oluyor deme çok içince hayal görür herkesi birine benzetir atarda atarım

0|0
    0|0
  • 3 yıl bundan önce

0|0
    0|0
  • Sevgilimle sabahın 6sında işyerinin deposunda patronuna yakalanmıştık ben çırılçıplak o çırılçıplak sütyen külot ortada offf :( dehşetti

0|0
    0|1
  • sen anlat sonra biz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...