Aktif spor yapan ve sigara kullanan var mi?

Aktif sekilde spor yapan ama sigara kullananlar var mı? Olumsuz etkisini gördünüz mü? Ben şimdilik bir eksisini görmedim ama bilemiyorum.

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aktif spor yapmıyorum şuanlık ama bayağı geniş spor hayatım var herneyse siğara ömrüm boyunca kullanmadım :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Hep sporla alkol sigaraolmaz diyorlar ya. Alkolum yok ama sigaram var bırakamıyorumd :/ bırakırsam asiri sinirleniyorum

• 1ay

Aslında yüzyüze buluşsak sana bıraktırabilirim bu benim uzmanlık alanıma giriyor ;)

En İyi Kız Görüşü

• ikisi ayni anda pek zarari olmuyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Vücut geliştiriyorum. Sigarada kullanıyorum. Sadece iştah konusunda sıkıntı yapıyo. Başka bir engeli yok şu an için

0|0
    0|0
    • 1ay

Istah bendede sıkıntı. Yememde gerekiyor bu yuzden bulk, gainer gibi seyler kullandim.

• 1ay

Kış ayları tam zamanı zaten bulk için. Bende iştahta sıkıntı yok 2 kişinin yediğini yiyorum nerdeyse. Ama metabolizmam hızlı olduğu için kaloriler bana kilo olarak pek geri dönmüyo

• Ben spor yapıp da alkol ve sigara kullanmayanlardanım. Fakat sporla sağlıklı yaşam birbirinden ap ayrı şeylerdir, birçok profesyonel sporcu steroid kullanır mesela.

0|0
    0|0
  • Evet gördüm sigara hakkaten ağzımıza ediyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne zarari oldu gelisimi mi engelliyor

• 1ay

Ben 'spor' diyerek fazla geniş kapsamlı sormuşum. Aslında merak ettiğim uzun zamandır vucut geliştirme yapanlarda etkileriydi.
      Kanitlaman gerekmiyor sigara icenler genelde tikanir zaten ve bunu herkes bilir. Kosmadigim icin o yonlu problem cikartmiyor dedim bende sadece. Sigara zaten basli basina zarar.

• 1ay

Anladım vücut geliştirme hiç yapmadım o konuda fikrim yok ama dediğin gibi başlı başına zarar illa ki onada zararı vardır

• Aktif sporcuyum ablacım ve o zıkkımı içiyorum malesef ve çok etkiliyor emin ol

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne gibi mesela? Gelisimini mi engelliyor

• 1ay

O zaman bir kaç şey söyleyim kararını ona göre ver ilerde anne olamayabilirsin bunun ötesi kangren daha ötesi damar sertleşmesi akciğer kanseri sonrası allah rahmet eylesin ruhuna fatiha ablacım

• 1ay

Cok sagol. d

• Bende görmedim hatta spor yaparken bile içiyoruz :D

0|0
    0|0
  • ben sigara kullanmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet aktif sigara kullaniyorum ve aktif spor yapiyorum henuz bir zarari yok kondusyonumda iyi :)

0|0
    0|0
  • Malesef içiyorum. . Zararını görmedim ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...