Kafanın çok dolu olduğunu hissetme sonucundada dalgınlık,unutkanlık ..bunların sebebi sizce nedir

sorunum kafamın çok dolu olması. yani bu da bnde ilgilenmem gerek şeyle ilgilenememeye,dalgı n olmaya ,unutkanlık...sebep oluyor neden szce bu ?

Hani şöyle aklıma ne gelirse, canım ne isterse onu yapayım ondan sonra da kafamı şuraya veririm belki diyorum, ama o da olmuyor."Ben neden böyleyim? sizce y ada n eyapmalıyım acil sınavlara çalışmam lazım ama normalde cin gibi hemen anlardı ne oldu bilrmiyorum okuduğum aklımda kalmıyor bil e ne yapsam ?

• Stres
    30% (3)22% (2)26% (5)Oy Ver
  • Hiç bişey yapma dinlen mi dersiniz
    10% (1)11% (1)11% (2)Oy Ver
  • Uyku gerekli
    10% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Bıkkınlık tan olabilr
    20% (2)11% (1)16% (3)Oy Ver
  • Derpresyon belirtisi
    30% (3)56% (5)42% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Depresyon belirtisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aslında bunun tek sebebi var; Yalnızlık...

Ya aklın eski sevgiline gidiyor, ya da sürekli sevgilin olsaydı neler yapardın gibi hayaller kuruyorsun, çıkıp gezmek, mutlu olmak istiyorsun...

0|0
    0|0
  • aynen bendede çok oluyo kalıyorum bir an öyle ne yazıcağımı unutuyorum faln bence uykudan dün gece 3:30 a kadar uyuayamadım

0|0
    0|0
  • kafandakileri anlatabileceğin halinden anlayan birini bulman lazım anlat derdini içinde kalmasın.

0|0
    0|0
  • Valla bu ne bicim hayat hangi gezenegende yasioruz bilmiorum

0|0
    0|0
  • Herşeyin başı stress

bu hayatta sağlığından önemli hiç birşey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• en güzel çözüm meditasyon tamda sorununla ilgili biraz araştır faydalarını görüceksin hiç bişey yapmazken bile düşünür insan ve sen düşünmekten korunmalısın

0|0
    0|0
  • bende de oluyor bazen kendini çok sıkma bence

0|0
    0|0
  • Stres bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...