Merhaba spor yapan arkadaşlardan az biraz yardım almam mümkün mü?

Merhaba arkadaşlar. 178 boyunda 90 kiloyum bir yazda 10 kilo aldım. Daha öncesinde profesyonel olarak spor yapıyordum. bırakmak zorunda kaldım ve kilo aldım şimdi tekrar düşmek istiyorum. Diyet ve fitness programı konusunda yardımcı olur musunuz?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Sporu birakip beslenmene dikkat etmeyerek yaz gbi kisa bir surede 10 kiloyu aldiysan profesyonelim kelimesini kullanmamani tavsiye ederim :) ben definasyonda ketojenik diyet yapiyorum tavsiye ederim karbonhidrati 20 30 gr arasinda tutar ve haftada 4 5 gun interval cardio yaparsan sonucu alirsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• fitness la zayıflayamazsın herşey midede biter. Boğazını tutucan kardeşim. Her şeyi yeme tamamen kesme azalt önünde 3 tatlı varsa 1 ini ye

0|0
    0|0
    • 1ay

Beni hergün gece baklava ya künefeye götürmeseler dediğin gibi olacak da :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Profesyonel spor yapiyordun ve diyet, fitness programi hakkinda burada mi yardim ariyorsun? :D komiklisiniz yahu

0|0
    0|0
    • 1ay

Profesyonel olarak fitness yapmadım profesyonel olarak judo taekwonde güreş yaptım hiç birisinde de diyet yapmadım antremanlarla istediğim kilo ya inip çıkabiliyordum

• bende 1.78 herkes aynı boyda lan benimle 😏 spor bırakılırsa kötü sonuçlar sarkma falan bile gösterir oyüzden günlük en az 1 saat çalış profesyonel değil ama günlük çalışma ideal

0|0
    0|0
  • fitnesi sevmiyorum ben ya skici geliyor , zumba ve kick box yapiyorum birinde egleniyor digerinde icimdeki öfkeyi yorgunlugu atiyorum , birbirinden itici aletler falan tarzim degil

0|0
    0|0
  • Senin bilirkişilerin yok mu koçum çevrende

0|0
    0|0
    • 1ay

Üniversitedeyim 3 günlük spora giden fiziği düzgün olan salonlarda hocayım diye geziyor

• 1ay

Hahah demek yok. Bol bol su ic sana diyet onerim :) Her dakka su

Erkekler Ne Diyor 2

• Bol bol atletizm idmanı yap zayıflamak için

0|0
    0|0
  • internetee yaziyo dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...