Bir kızın daha önce başka biriyle ilişkide bulunmadığını nasıl anlayabilriz????

sevgilimin daha önce başka biriyle bir iliişkide bulunup bulunmadığını nasıl anlayabilirim? direk sorarak belki incitebilrim ama başka türlü nasıl yapacam bilmiyorum

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• daah önce ilişkiye girip girmediğini boşver senden önce sevdiği biri olmuştur yatmıştır yatmak var yatmak var 2 günde 1 sevgili degişitirp yatanlardan degilse bu konuya takılma

gözlerine bak nasıl biri oldugunu kısa bir sürede anlarsın gözler dört dönüyosa 2 günde 1 sevgili degişenlerdendir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• onemli olan ona guvenmen anliyamazsin bazilari aktorlere tas cikartir oyun oynamada. Seninle birlikte olduktan sonrasina bak derim oncesini cok fazla kurcalama oda seninkini kurcalar ;)

0|0
    0|0
  • o senin daha önce ilişkide bulunup bulunmadığını nasıl anlayabilir ? hani bekarete önem veriyorsan senin de bakir olman gerek

1|1
    0|0
  • anlayıp napcan

girmişse o** diye kullanıp atcan

girmemisse evlencen mi ?

*ha sen hiç girmemissen laf meclis dışı*

1|1
    1|0
  • Başkasiyla olmuşsa olmuş yani güvenmiyosan çikma kizla.Gelip de böyle bir siteye yazana kadar git sor kendisine.

0|0
    0|0
  • çok önemli değilse salla ya

0|0
    0|0
  • onunla ilişkiye girmeden anlayamazsın.İlişkiye girersen kan gelir biriyle yatmadıysa daha önce

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın

0|1
    0|0
  • Kızmısın diye dal mevzuya

0|0
    0|0
    • ilişki sadece ordan olmuyo ;)

• nerden bilim ben hayatımda görmedim ki

• Bi kaç görsele bak googledan, sana yeterde artar bile.

Erkekler Ne Diyor 8

• oda senin geçmişini sorgulamasın dikkat et

3|0
    0|0
  • Sorsan bile sana doğruyu söyleceğinin garantisi yok cinsel konulara gir ve bilgisini ölç illa açık verecektir.

0|0
    0|0
  • özel bir anda yakınlasmaya basla o an sor ancak o zaman cevap verir

0|0
    0|0
  • işilkin ileri bir seviyede ise sorarsın yoksada manası yok elinden kaçırabilirsin

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • dostum bu ince bir bakış açısı ve zaman gerektirir biraz. tavırlarını süzmen lazım

0|0
    0|0
  • anlayamazsın güvenmen lazım

0|0
    0|0
  • Su dolu leğene oturt, baloncuk çıkarsa ilişkiye girmiştir :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...