Sabah kahvaltısınızda marjinallik varmı? :)

Günün en önemli öğünü sabah kahvaltısıdır.İyi bir başlangıç yapmak da iyi bir sabah kahvaltısıyla olur.Ben sade kahvaltı sofrasını sevmem mesela bunun gibi şeyler hazırlarım ve üşenmem link

Netten farklı kahvaltı geleneklerini de arastırdım .Sıradan bir kahvaltı mı tercihiniz yoksa

Köy Usulü Kahvaltıı

Kontinental Kahvaltı

Viyana Usulü Kahvaltı

İngiliz Kahvaltısı

Amerikan Kahvaltısı vs vs bunlar gibi kahvaltı hazırlamayı tercih edermisiniz ? :))

Güncellemeler:
görünüşe göre sıradan seviyorsunuz :))

0|0
8|15

En İyi Kız Görüşü

• İngiliz kahvaltısına bayılırım ekstradan yanında iskoç yumurtası isterim.

Fransız tostum olmazsa olmazımdır. Haftada 3 gün bunu tercih ederim. Değişiklik için bazı günler red velvet keki ile sütlü ingiliz cayımı içtigim olmustur ^^

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kahvaltı yapmıyorum

1 fincan kahve yeterli.

1|0
    0|0
  • Köy kahvaltısını hiçbir türlü tercih etmem.Hatta yalnız oldugumda kahvaltı bile yapmam bana kalırsa kahvaltının nasıl oldugundan çok kimle, kimlerle veya nerede yaptığındır :) onun dışında çok gerekli bir öğün değil öğle yemekleri favorimdir ...

1|0
    0|0
  • Ben kahvaltı sofrasında düzeni severim tabaklar, çatal-bıçaklar. Küçük kaselere koyarım her şeyi. Yani baktığın zaman kral sofrası gibi olmalı: :)

1|0
    0|0
  • Bal, kaymak, kaşar, salam, portakal suyu, yumurta. bunlar yeter :)

kahvaltılarımın eşsiz parçaları :)

1|0
    0|0
  • Marjinal gruplarla beraber van otlu peynir eşliğinde kaçak çay içiyorum her sabah.

1|2
    0|0
  • serpme köy kahvatısı olmalı, tereyağ bal yumurta, salam sosis hepsi ayrı ta bakta süslü olmalı

sıcak poaca

1|0
    0|0
  • Bu tür kahvaltıyı herkes ister. Yalnız, hazırlamayı değil yemeyi tercih edenlerdenim. Ben tek kalsam açlıktan ölürüm.

1|0
    0|0
  • senin vaktin bol belli :)

1|0
    0|0
  • Tam bir kahvaltı delisiyim. Özene büzene hazırlar yerim. He bide seninle evlenmek istiyorum.

1|0
    0|0
  • burda marjinaller varmış, uyarmaya geldim, dagılın gaz atarım yoksa :P

2|0
    0|0
  • Peynir ve zeytine yardırıyorum genelde

1|0
    0|0
  • Bal-Reçel gibi şeylerle aram yok domates-peynir-syh-yşl zeytin-sucuk-sosis tarzında yerim.Sabah bişey de yieyemem çok domates-peynir kafi :D

0|0
    0|0
  • sabah kahvaltısımızda (öyle yazmışsın ) sucuklu yumurta severim marjinalliğe gerek yok onuda anca hafta sonu yiyebiliyorum zaten

0|0
    0|0
  • en marjinal kahvaltı boyunda fular ve güneş gözlüğü ile olandır.

0|0
    0|0
  • hazırlayan birisi olursa hayır demem :) sana kahvaltıya geleceğim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kim ugrasir panpa gerekirse ac kalirim.

0|2
    0|1
  • he, her sabah küba usulü kahvemi, brezilya usulü jambonlar, hint usulü tofu, iskoç usulü minik ekmeklerimle tüketirim ^^

0|0
    0|0
  • biberli ekmek var Türk kahvaltısı tercihim

0|0
    0|0
  • o saymıs oludugun kahvaltı turlerının ıcınden sadece koy usulunu bılıyorum dıgerlerını tatmadım koy kahvaltısı candır

0|0
    0|0
  • benim kendi usülüm var

0|0
    0|0
  • Kahvaltı öğününü çok severim.

0|0
    0|0
  • Evde ne varsa işte.. ben çok üşengeçim, uğraşamam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...