Sizce seneye hangi takım

Evet arkadaslar , sizce seneye hangi takım daha iyi hazırlanır ve şampiyonluk ipini göğüsler ve mümkünse neden ?

0|0
7|20

En İyi Kız Görüşü

• Bir önce ki sezonda ki profilimi + Yaptığımız ve yapacağımız transferlerden dolayı Galatasaray'ım <3

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Beşiktaşın şampiyon olacağını düşünüyorum(bu sene hakemleri de yeneceğiz) :)))

0|1
    0|1
  • galatasaray :)

0|1
    0|1
  • Galatasaray. <3

0|1
    0|1
  • tabiki beşiktaş

0|0
    0|0
  • TRABZONSPOR İYİ TRANSFERLER YAPTI

0|0
    0|0
  • galatasaray yine diyorum

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Beşiktaşlıyım ama Galatasaray güzel transferler yapıyor. Beşiktaş kongresinden sonra ne olur bilemem ama şuan için Galatasaray diyorum...

0|1
    0|0
  • Galatasaray Şampiyon olup 4.Yıldızı takacaktır

0|2
    0|1
  • transferler yapılsın sonra konuşalım

0|0
    0|1
  • Galatasaray. Doğal olarak.

0|1
    0|0
  • kesinlikle fenerbahçe

cardozo-sow ikilisi her maçta gol atar

sow bu sezon 16 gol attı

cardozo da benficada 46 maçta 33 gol attı ayrıca bu sezon ibbdeki attığı goller dahil 16 gol atan webodan da müthiş bir yedek olacağını düşündüğümüzde forvet bu sene sorun çıkarmaz diye söyleyebilirim

defansta gökhan alves egemen ve hasan alinin olması nispeten iyi orta saha zaten klas isimler meireles,emre,cristian,kuyt,salih

0|2
    0|2
  • Fenerbahçe olabilir ama ben GENÇLERBİRLİĞİ taraftarıyım .

0|0
    0|2
  • Galatasarayım

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|1
  • sırtlasa olmaz mı?

0|1
    0|1
    • Seni mi kıracaz sırtlasın bakalım

• Sonuc belli. Fener beşiktaş şikeciler men. Yine kral zirvede. Hani biz öyle senaryoları pek bilmeyiz alın teriyle en yukarıya yapısırız

• yani şimdi bjk ilen fb şikecimi diyon? gsnin 1 mliyonu daha hala bulunamadı?

• önümüzdeki sezon fenerbahçe ve beşiktaş son ana kadar başabaş götürür. son dakika inşallah fenerbahçe göğüsler

0|0
    0|0
  • Yorum yapmak için henüz erken :)

0|0
    0|0
  • Bu formla Galatasaray bir kaç yıl daha göğüsler gibi görünüyor ama henüz erken ciddi bir yorum için

0|1
    0|0
  • Galatasaray.

0|0
    0|0
  • henüz erken

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    0|1
  • yılmaz vural hangı takıma gecıcekse o takım

0|0
    0|1
  • kardeş avatar çok orjinal, mesajı veriyor.

0|0
    0|1
  • beşiktaş bence

0|0
    0|0
  • Galatasaray, savunmada sıkıntı vardı fransanın en ıyı defansı geldı riera malum asi çocuk gibi napcagı bellı olmuor carlinhos geldımı meloyuda aldık mı %90 şampiyonuz

0|0
    0|0
  • kesinlikle GALATASARAY.Fenere 30 (10 'puanı her yıl olduğu gibi kendisi atar,20 sinide UEFA ŞŞİİKKEE den dolay kırpacak) Beşiktaş'a 25 (15 puanı kendii 10 puanı UEFA ŞŞİİKKEE den dolayı kırpacaak)Puan fark atarak. ŞAMPİYON (ŞİKESİZ-IRKÇILIKSIZ,PİSLİK YAPMADAN YÜZÜNÜN AKI ANLININ TERİYLE GA LA TAA SA RAY.

0|1
    0|1
Yükleniyor...