Cevaplarınızında soru gibi ilginç olması temennilerimle..

isviçreli bilim adamları görünmezlik hapını buldu ve siz bu hapı kullanan ilk kişisiniz . Hapı kullandıktan sonra yapacağınız ilk şey nedir?

[ Bana özgün bir soru değildir . İnternette gördüm hoşuma gitti arkadaşlarıma sorayım dedim ]

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Önce o isviçreli bilimadamlarını tutup bir güzel s*kerim. Mk o kadar gelişmiş tesisleriniz var, gidin kansere çare bulun mk, diş macunuydu boktu püsürdü... saçma sapan şeylerle ilgilenmekten bıkmadılar. Yok abisi, o değilde, bunları parayı kim veriyor alın bunlarla uğraşın diye. Hangi aptal sponsorsa bize de söyletyin, biz de yolumuzu bulalım.

0|2
    0|1
    • kaptan kansere çözüm zor arkasında büyük ilaç firmaları var bu işten iyi kazanç yapıyorlar,onu da geçtim o virüsler sürekli mutasyona uğruyor hayatta kalabilmek için yani yeni ilaçlara bile direnç gösteriyorlar zamanla, ha burda ben görünmezliği bulan isviçreli bilimadamlarını da savunmuyorum fdgfdfdsssa

• fldslfksdds ben grev kırıcı muhabbetini anlamamışım işte neyse ben de çok poh biliyormuşum gibi paylaştım bilgileri işte bir ara hax atalım orada kırarım şevkini fkdgdfd

• açın ulan oda, iki topa vurak

Erkekler Ne Diyor 9

• KS'nin gizli üyeleri bu hapı çoktan bulmuşlar :D

Görünmez biri ile sevişmek isteyen kızlar için bir site kurar, onlara sıradışı bir deneyim yaşatırdım :D

0|0
    0|0
  • Tayyeap'a suikast düzenlerdim kimse görmuyo la nasılsa vatan millete hayırlı bir iş işlemiş olurdum

Aldığım hayır dualarının sevap pointleriylede cenneti garantilemiş olurdum .

0|1
    0|0
  • Sevmediğim insanlara tekme tokat dalmak :D

1|0
    0|0
  • Hemen bir zenginin evine yerlesirdim :D

0|0
    0|0
  • seni seyretmek olurdu sanırım:)

0|1
    0|0
  • Ahh ne kadar ilginç bir soru.

0|0
    0|0
  • sevmediğim kişilere şiddet uygular sonrada bir kaç yeri soyardım :D

0|0
    0|0
  • doktordan hapın bilgilerini çalıp kendim üretmek :) ve sadece kendim kullanmak

0|0
    0|0
  • Hemen o haptan 2 kutu alıp sevgilim ya da eşimle ya da bunu kabul edecek güzel bir kızla nasılsa görünmeziz dışarıda, parkta, sinemada perde önünde, stadyumda, kafelerde kısacası heryerde seks yapardım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Once o hapı bulanı gorunmez olarak izlerdım snrada formlünü bulup ölümsüzleştirirdım

0|0
    0|0
  • pasaport ve uçak bileti sıkıntısı olmadan İstanbul uçağına biner kaçarım bir iki gün. sonra aynı hapla da geri dönerim :P

0|0
    0|0
  • aklimdaki bazi paronayalari bozmak icin suphelerimin pesinden gidip aslinda dusunudugum gibi olmadiginin farkina varip morss olmayi istiyorum

0|0
    0|0
  • Bu ilginç sorun bende beyin folloşluğu yaptı kaldım öyle.

Hemen ilginç bi' cevap bulmalıyım.

0|0
    0|0
  • onunla uyumak ... :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...