Türkiyede sanaldaki arkadaşlıklar neden sanalda kalmıyor?

yurtdışında vesaire yok bura kastı şuraya bura kastı buluşalım buluştuk hadi sevgili olalım gibi gerzeklikler yok ve buda en iyisi tek istediğin seni tanımayan günlük şeyleri anlatıcağın tanıdığın birine anlatamıycağın şeyleri anlatacğın birini bulmak ..ve arkadaşlaığın sanalda başlayıp öyle kalması ama yok ya konuştuğun kişi hemen konuyu cinselliğe getirir ya da korkutmadan usulca yaklaşıp buluşmak ister resim ister cam aç der cart curt ..yahu öylesine hayatınızdan söz edip sohbet etmek çok mu zor..varmı böyle apaçilik ya ?...

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıldız verdim apaçilik komikmiş :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kim demiş onu:)

Konuştuklarım hep sanalda kaldı sanalda başladı ve bitti

He illa görüştüklerim oldu geçmiş dönemlerde ama uzun vade de arkadaşlıklarım olmadi

Çok oldu bir defa birisiyle konuşup derdimi anlatıp sonra bir daha karşısına çıkmadığm

Çok da anlatan oldu buradan da sıkıntılarını paylaşanlar var benimle daha samimi derece de konuştuğum olmadi pek

Sonuç olarak burası sanal ortam modemi kapatırsın ve gerçek dünya beni unutma der:)

Bence sanalda kişilerle beklenti yaparak konuşmamali en başta beklenti yapmak zaten bir muhabbet arkadaşlık da ortaya çıkarmaz, ne beklenti yapcan ne de sınırını aşacaksin herşey akışına göre gelişir

Cut.

0|0
    0|0
    • bir beklenti içinde değilim sohbet ediyoruz bir anda nerdesin hangi okuldasın adın ne şeceremi çıkarttırıp öyle rahatlaycak ya ben bişey anlatıyorum adam bana soru yağdırıyor beklentilerimi değil olanı söyledim ben olanda bu durupta normal sohbet edeni görmedim...sitede öyle iki faydası dokundumu hemen bana mesaj atda orda veriyim cevabımı diyor ya da beni ekle diyor zaten öyle yapacak olsam burda işim ne ..niye anonim oluyorum ozaman

• söylediklerim sitem ettiklerine ve genel kesime zaten:) onlar yardım ederim ama sende benimle tanışıp samimi olacaksın ya da seni tanımama izin vereceksin kesimindeki kişiler, ki onlar da pek beceremez yardım etmeyi öyle durumda direk engel atmalı ve muhattap olmamalısn:)

• Ben dediğin gibi insan arıyorum karşı cinsten ama yok herkes öyle. kızlarda burnu havada geziyor bir çoğu. selam versen sapıksın kızlar selam verse o.. birbirine güven tabandayken muhabbet yukarılara cıkamaz... Varsa gerçekten sohbet arayan ve bildiğin bana yonlendir en azından sohbet arkadasım olur

0|0
    0|0
  • çünkü insanlar sosyal olamıyor ve sanalda kendilerini daha iyi ifade ediyolar ve sonuç olarakta arkadaşlıklarını ve ilişkilerini sanaldan bulup gerçek hayata aktarıyolar

0|0
    0|0
    • yok sen karıştırdın bunlar sanaldan girip sosyal hayattan çıkmak isteyenler senin dediklerin sanaldan başka yerde konuşmazlar

• gerçek hayatta ilk adımı atamayanlar sanala yöneliyo zaten insan ilişkilerinde önemli olan ilk adımı atmaktır =)

• Türkiye de insanlar yakınlık hissetmek ister haklı olabilirsin düşüncende ama başka ülkede ki kişiler ile Türkleri kıyaslama onlar sana akıllı gelebilir ama Türkler her yerde daha kurnaz ve akıllıdır

0|0
    0|0
    • biz ona köylü kurnazlığı diyoruz akıllılık ya da kurnazlık değildir bu

• ne dersen de her yerde çıkar bu tür kişiler

• bencede bu çok önemli insan zaten istese bulundugu yerdede ilişki yaşayabilir, ama sanalda bişeyler paylaşmak tanımadıgın insanlarla farklı bişeyler konuşmak, dertlerşmek olmalı,

0|0
    0|0
  • yurtdısı degılde sankı sen beklentını anlatmıssın

1|0
    0|0
    • bu herkesin beklentisi hem gerçektende öyle herkesin adam gibi mail arkadaşı vardır yurtdışında

• bence sen beklentılerın doğrultusunda hareket et beğenmediklerin kendi doğrultusunda ne diyim bende laf yetiştiriyorum:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Verdim yıldızını gidiyorum .Çok haklısın

0|0
    0|0
  • benim dostlarım hiç öyle değil.ne istediğin belli olduktan sonra karşındaki de sana saygıyla yaklaşır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...