Hüseyin Göçek G. Saraylımı?

Semih'e kırmızı kart çıkarması gereken pozisyonda oyunu devam ettirdi. Çok tehlikeli bir yerden serbest vuruş olacaktı üstelik. Atılan golde ofsayt Daha öncede hep G. Saray lehine düdükleri var

Güncellemeler:
1ay Kızın biri resim paylaşmış ama yüzü bile görünmüyor bence kabul edin bu adam iyi bir galatasaraylı

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Evet cinconlu

0|2
    6|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hüseyin göçek'in semih'in arkadan çelmesine vermediği faulun izahı yok. Görmemesi imkansız.
    Hareket, maçtaki en net, en kabak gibi fauldü ama gs altyapısından çıkma, gs taraftarı hüseyin göçek oyunu devam ettirdi.
    http://www.sacitaslan.com/f1/571_1e3a7.jpg

1|4
    2|2
    • 1ay

Biride yüzü görünmeyen birinin resmini paylaşmış beşiktaşlı demiş kahkaha attım valla

• 1ay

He deyip geçeceksin muhtemelen futbolu google görsellerden öğrenmiştir , futbol camiası bilir hüseyin göçegin gsli olduğunu

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet daha geçen maç tribünde yan yana tezahürat yapıyorduk kendisiyle

0|0
    0|0
  • Beşiktaş alt yapısında yetişen Hüseyin Göçek, rakip futbolcunun Podolskinin topuğuna bastığı pozisyonda Galatasaray lehine penaltı vermeyerek Galatasaray için maçı zora soktu.
    Bence bir hakem hangi takımı tutuyor olsada, sahaya çıktığında adil yönetim göstermeli ama maalesef Hüseyin Göçek, Beşiktaş taraftarlığını bir kenara bırakamadı maça çıkarken. Bu çok üzücü bir durum...
    http://i.hizliresim.com/D3Z8m3.jpg

3|3
    0|3
  • Hayır Beşiktaşlıymış, internette bir sitede okumuştum

3|3
    0|4

Erkekler Ne Diyor 7

• Söylediğin pozizyon kesinlikle faul ve sarı kartlık pozizyn haklısın ancak Poldinin ilk yarıda ceza sahası içinde kramponunun çıktığı pozizyonuda konuşalım ordada penaltı verse kimse birşey diyemezdi net basıyor ayağa. Attıkları gol ofsayt açık zaten bizim attığımız golde top çıktı diye sayılmadı ve bana görede çıkmıştı yani o pozizyonlar temiz Bruma güzel bir gol attı yine deplasman golcüsü Eren form düşüklüğü yaşıyor ama yerine tam anlamıyla monte edeceğimiz forvet yok.

1|2
    0|4
  • karşısındaki gariban takım olunca böyle oluyor bunlarin hiçbiri hakem olamaz karaktersiz herif o pozisyonu faul vermeyen hakem düdüğünü asmali

1|4
    1|3
    • 1ay

Kasıtlı olarak vermedi bu aşikar

• Hazımsız fenevli yine :D

0|0
    0|1
  • ona sormak lazim

0|0
    0|0
  • hakeden degil yaa guclu takim kazaniyor lig te

0|0
    0|0
  • tüm hakemler fenerli bence. ama yine de kurtaramıyorlar azizeyi.

0|2
    0|2
  • Sağır sultan biliyor bunu

1|4
    1|5
    • 1ay

Birtek galatasaraylılar kabul etmiyor

Yükleniyor...