Kendimi şımartmam lazım ama nasıl ola-ki?

Evde olmamın verdiği bir rahatsızlık ve fazla enerjik haller beni daha da kalori sahibi bir insan yapmaya itiyor. Gençler size tavsiyem, biber gazı yemeyin. Biber gazı sahiden testosteron salgılıyor ve sürekli bir şeylere atlama-sazanlama-zıplama eylimine itiyor sizi. Azmak olarak algılayanlar, hala aseksüelim :(

Şu KS'nin yan tarafındaki reklamlarda ne görsem alasım geliyor, alıcıyı niçin harekete geçiren reklamlar koyuyorsun sayın yöneticim? Şu an BonnyFood'un sitesini açmış, kendime en bir şekerselli, en bir çikilatalı lezzet çiçeği sipariş edeceğim.

Birazdan da bir gereksiz çiçek firmasının, gereksiz olarak doğadan koparmış oldukları çiçekleri kendime sipariş edeceğim. Sevineceğim, koklayıp, yiyip havalara gireceğim.

Altına not düşeceğim; zamansız getirin panpalar, haberim yokmuş gibi. Ahaha.

Siz kendinizi ne'lerle şımartırsınız bakayım? Kendinizi şımarttığınız gibi beni de şımartsanıza. Öperim :*

Gizli; BonnyFood'umun kürdanını ister misin?

Not: Aşk'a açmamın nedeni, kendime aşık olmamdandır! Hıh.

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Çikolata, tatlı neyin yerken ne de güzel şımarıyoruz :/

1|0
    0|0
    • Onların verdiği hazzı veremeyen insanlar var gerçekten.

Bi magnum açtım, şımarıklığın zirvesinden yazıyorum şu an :*

• Salla ya çok sikko bir yer hiç bir esprisi yok asdfgs

Bide hayır yaz geldikçe daha bir hımbıllaşıyorum.

Ye iç yat modundayken.

Millet kışın kilo alır ben yazın.

• Bol bol sevişmeli çikolataların vermiş olduğu enerjiyle asfdfh

Erkekler Ne Diyor 12

• aynanın karsısına qec ve deki..

herkesın annesı tatlı cocuk doqurur ama benımkısı bıraz abartmış :) :)

1|0
    0|1
    • Ahahah.

Her gün yaptığım hatta hobileştirdiğim bir eylem. Başka?

• ozaman yasadıqın sehırde.. sahil kenarına qıt.. ve avazın cıktıqı kadar baqar cok rahatlatır senı.. sonrada deki sız yapamıosunuz cunku utanıp cekınıosunuz ama ben yapabılıorum cunku kendımı sevıo ve deqer verıorum :) :)

• link

ama seni şımartmak isterdim : link istediğin yerden başlayabilirsin yemeye...afiyet olsun :)

1|0
    0|2
  • Biber gazı nasıl "testosteron" salgılatıyor? O anki kovalamacalardan doğan adrenalinle karıştırdın sanırım. Azmamışsın da, o kalabalıkta kendini bulduğunu düşünmüşsün, boşluktan çıktığını hissetmişsin, bir coşku gelmiş sana, o yüzden sürekli bir şeylere atlayasın gelmiş.

Ama işte geçmişten gelen bazı acı şeyler ve de şu anki çevren, bu kıpırlığın kalıcı olmasını, sağlıklı ilerlemesini engelliyor olabilir. Yani bu yüzden bu soruyu soruyor olmalısın.

Benim kendimi şımartmama hiç gerek yok, beni üzecek şeylerden uzak duruyorum, başka bir şeye gerek kalmıyor. Üzecek şeylere "benimle komple tezat kişilikler" dahil mesela. Böyle düşün. Soruyu yıldızlayamadan bitireyim.

-Okunmasın diye de yine uzun yazdım-

0|0
    0|0
  • işsizlikten kurtul biran önce.

1|1
    1|0
  • Çok haklısın ghkjhlhşhjhş :D

1|0
    0|0
  • En güzeli git güzel sahili olan bir yere otur güzel bir mekana kahveni söyle uzun uzun düşün sonra yürü yürüdüğün kadar dondurma al kendine insanları seyret bir şeyler çıkarıcaksındır

2|0
    0|1
    • O çıkarımları her an yaparım. Ansızın olur aslında, misal şu an. Bir şeyler yazıyorum ama kafamda dans eden düşünceler o kadar tezatlıyor ki birbirini... Neyse.

O eylemde de yalnız olduğunu hissediyor insan. Düşünmeye ilk yalnızlıktan başlıyor. (:

• İnsanları hep düşünceleri boşluğa bırakır oltayı attığında suya düşmesi gibi olur bu düşünceni değiştiremezsin yalnız olduğun müddetçe ama doğru olduğuna tam emin olduğun zaman düşün derim

• ben şimdi ağzım kulaklarımda dolaşıyorum. bir ara döncem ben sana

1|1
    1|1
    • Sen önerme hacı, 100 kilo olmak istemiyorum :(

• Hayatımda hiç nutella yemedim gerçekten. Tadı nasıldır bilmiyorum ama bir Sarelle değil, onu biliyorum.

Yetenekli insanlar ah, imreniyorum size...

• tobleron istermisin

• ben şmartırım seni..

0|1
    0|0
  • Narsizm ve hedonizm kokusu aldım.

0|0
    0|0
  • Acilen psikoloğa gitmen gerek

0|1
    0|1
  • eklede şımartıyım ;)

0|0
    0|0
  • Ne pisirsem :(

0|0
    0|1
    • Senden gelen her şeye eyvallah ama bir waffle a hayır demem mon amour :(

Kızlar Ne Diyor 3

• ben alışveriş yaparken ve tatlı yerken acayip şımarıyorum sen de dene:D

1|0
    0|0
  • uzun zamandır istediğim şey varsa onu almakla işe başlarım.sonra görmeyi çok istediğim yerlere giderim.yemek ısmarlarım kendime.sinemaya giderim.benim küçük dünyam tatlım:)))

1|0
    0|1
  • kendini denek olarak kullandır hem hayvanlara zarar gelmez hem canın sıkılmaz

0|1
    1|0
    • Seni ve senin gibileri eğitecek her türlü faaliyetlere tüm çabamı verebilirim. Ayıpsın tatlım :*

Yükleniyor...