Onun hakkinda ne düsünürsünüz??? Ben tereddütlüyüm!!!

Ya sinifimda bir cocuk var (benden 2 yas kücük) ve ben bazen onun bana karsi biseyler hissetigini "hissediyorum" sanki! Ama sonra bosveriyorum...cünkü ben ona hic bisey hissetmiyorum...benim icin cok iyi bir arkadas! Dün bana gözlerimin icine bakamadan dediki: "Keske bütün kizlar senin gibi olsa! Neden senin gibi degiller"

Ya ben o anda bir sasirdim, bir durakladim, ne diyecegimi bilemedim! Ona neden öyle düsündügünü ve bir anda neden böyle bisey söyledigini soramadim! Simdi dünden beri aklimdan cikmiyo! Sizce neden böyle bisey söyledi?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Onun icin ulasilmaz biri oldugun icin oyle soylemis..oda..senin ona karsi bisey hissetmedigini bilior...bence mesafeli ol..cocuga yazik.olacak kaptirmasin kendisini sana

1|0
    0|0
    • simdi bide sinifta basladilar iste siz birbirinize cok yakisiyosunuz falan filan ama ben kesinlikle reddetim, yasi kücük olmaz dedim...hatta bigün yine basladilar konusmaya ve bende bikez daha dedim olmaz olamaz diye ve oda yanimdaydi! O hep sessiz kaliyodu...ama ben mesafeli olamamki onu arkadasca cok seviyorum...eger uzak durursam daha kötü olmazmi

• arkadas olarak mutlaka severim...:)

• Fazlasinda gozum yok zaten..:-)

Erkekler Ne Diyor 3

• bütün kızlar senin gibi olsa bütün kızlarla mı çıkacak ? açgözlü puşt cennete gitmek istiyor :D

1|0
    0|0
    • ya yok öyle degil...dün bir kiz vardi yanimizda ve kiz hic saglam papuc degil yani ikimizdae taniyoruz kizi...iste o kizi görünce bana öyle bir anda söyledi...sasirdim...yani...yoksa bütün kizlarla cikmak istediginden degil

• bir de en iyi cevap yapmayı unutmazsan sevinirim :D

• En iyi cevap degilki :)) Ama puan verim bari :))

• onun istediklerini yap sonra akşam yatağa atarsın zaten ;)

0|0
    0|0
    • yanlış oldu pardon :(

• evet yanlış oldu k.bakma :(

• tamam :)

• doğru düşünüyorsun sana karşı boş değil ama madem sen ona karşı bişeyler hissetmiyorsun onunla abla kardeş ortamı kur tabi diğer arkadaşlarına belli etmeden ;)

1|0
    0|0
    • Ya bak evet hatta ilk tanistigimizda öyleydi hatta ben onu sakasina böyle cocuk gibi seviyodum...yani kücük cocuk nasil sevilir öyle iste...sakalasiyoduk ama simdi o sey ortadan kalkti cünkü hissiyatlarim degisti! Yani kesin dogrumu algilamisim ben onu?

• Aaah hic öyle sey olurmu ya...ne gevezeligi, sen bana yardimci oldun...seninde hersey gönlünce olsun...dur bir bakim sen benim arkadas listemdemisin :)

• amin :) yok değilim ama yardımcı olabldğme sevndm ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• herşeyden bişey çıkarmayın seni arkadaşı olarakta olsa seviyomuş bütün kızlarsenin gibi olsa keşke diyerek hayranlığını belirtmiş olamaz mı

0|0
    0|0
    • Ya ben zaten herseyden bisey cikartmak istemedigim icin bide sizin fikrinizi sordum...cocuk durup durdugu yerde bana böyle bisey söyledi ve gözümün icine bakamadi...benimde aklimda cikmadi bu hareketi nebilim

• Hoşlanmış işte . Senden nasıl 2 yaş küçük oluyor o kısmı anlamadım

0|0
    0|0
    • evet benden iki yas kücük...ya siniftan dolayi aklin karismasin...ben almayada yasiyorum ve meslek okuluna gidiyorum..burda yaslarimiz hep degisik degisik...ama bana hic bisey demiyo!

• eyvah seni seviyoo

0|0
    0|0
    • Bazi tavirlari var bitürlü anlam veremiyorum...iste bu tip seyler ama son söyledigi hic aklimdan cikmiyo...peki sen neden böyle düsünüyosun

Yükleniyor...