Fenerliler neden Galatasaraylılara ana bacı küfür ediyor?

İnanmayan girsin fenerin Twitter hesabına hepsi ana bacı Galatasaraylılara giydiriyor. Bu nefretinizin sebebi ne küfürlü besteler mi dersiniz küfürlü bir taraftar grubu mu dersiniz seyirci zaten öyle. Bu bir holiganlıktır. Nedir bizden istediğiniz?

Güncellemeler:
1ay Yorumlarda bile Galatasaraylılara küfür eden şerefsizler mümkünse yazmasınlar!
1ay günceeel

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• azizin psikolojisini bozduk 17-18 senede tatmadığı gs başarısı kalmadı. bu taraftarlara da yansıdı :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü Galatasarayın başarılarını çekemiyorlar.
    1996-2000 arası ve özellikle de 2000 yılından çok büyük bir eziklikleri var.
    O ezikliklerini küfürle bastırmaya çalışıyorlar kızım.

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Malesef her takım taraftarında oluyor bunlar keşke olmasa futbolun güzelliklerini konuşabilsek.

1|0
    0|0
  • Dün basket maçını izlemedin sanırım Abdi ipekçi de gs li taraftarlar Fenerbahçe basketçilerine Koç'una Nasıl küfür etti

0|1
    2|1
  • ben de fenerlilere ana bacı küfrediyorum doğaldır

1|0
    0|0
  • Biribirne küfür etmeyen takım yok burada boş yapma gs hesabına bakıyım dedim oradada fenere sövenler var 3 kuruşluk aklınızla algı operasyonu yapmayın

0|0
    1|1
  • haklısın gs lilerin ben bugüne kadar tek kötü davranışını görmedim gs liler bunu hak etmiyorlar hiç

1|0
    0|0
  • Gs de fenere hatta bütün takımlar birbirlerine sövüyo o yüzden futboldan iğrenirim

1|0
    0|0
  • Yok etmiyoruz

1|0
    0|0
  • Bu olayları başlatan gsli taraftar zaten tarihi iyi araştırın

0|0
    1|2
    • 1ay

herkes kendi çıkarına konuşuyor. nerden biz başlatmışız

• 1ay

Dediğim gibi gizli araştır tarihi

• Küfür etmeyen yok ki , küfür acizliktir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O küfreden fenerliler o... bu ç... gu da ondan, karsidakilerini de öyle görüyorlar. ben bjk liyim ama kimsinin kimseye taraftarligi icin küfretmeye hakki yok.

1|1
    0|0
  • Oc dur küfreden

1|0
    0|0
  • Valla herkez birbirine kufur ediyo. Galatasarayliyim ama birbirine kufur etmeyen takim yok.

1|1
    0|0
Yükleniyor...